facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Çocuk Odası Dekorasyonu / Çıtayı Yükseltiyoruz: 4 Kişilik Oda Dekorasyonu
Çıtayı Yükseltiyoruz: 4 Kişilik Oda Dekorasyonu

Çıtayı Yükseltiyoruz: 4 Kişilik Oda Dekorasyonu

Alıştık değil mi? Hemen her gün salon dekorasyonları, çocuk odası dekorasyonları, banyo dekorasyonları vb. birçok dekorasyon örneği ile karşılaşıyoruz hepimiz. Kimini okurken içinde kendimizi buluyoruz, kiminde ise işimize yarar birçok öneri.

Fakat içlerinde farklı yararlar bulsak da, hepsi bir yere kadar. Bir süre sonra hepsinin konusu aynılaşıyor. Hepsinde aynı amaç, hepsinde renk düzenleri falan filan..

Ranza Örnekleri Ranza Modelleri

Peki ya bu kadar monotonluğun içinde, hayatınıza dokunacak farklı dekorasyon önerilerine ne dersiniz? Örneğin dört kişilik bir oda için devasa büyüklükte ölçüler yerine, evinizin herhangi bir odasının yeterli olacağını biliyor muydunuz? Nasıl olacağı hakkında bir fikriniz yoksa, kısa ve öz bir şekilde yazacaklarımı okumanızı öneriyorum.

4 Kişilik Ranza Dört Kişilik Ranza

Öncelikle bu konuda sizin yapmanız gereken tek şey, bu dört değerli kişiyi hangi odanıza yerleştireceğinize karar vermek. Sonrası kolay.

Artık ranza tipi yatakları orta merdiven sayesinde tek bir duvara uygulayarak hem yerden kazanıyor, hem de dört kişinin tek bir odaya rahatça sahip olmasını sağlıyoruz. Böylece hem yerden kazanıyoruz, hem de diğer odalarımızı farklı amaçlarla kullanabiliyoruz. Sizce de çok güzel değil mi?

Ranza Modelleri Ranza Modelleri

Eğer siz de bu ranzalarla bir oda yaratmak istiyorsanız mobilyacınıza bu fotoğrafları gösterebilir, ya da çizerek anlatabilirsiniz.

Keyifli günler dilerim:))

Bir yorum

  1. guvenisbilir1

    Gerçekten bayıldım 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top