facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Binlerce Duvar Tablosuyla Ortamını Renklendir!
Binlerce Duvar Tablosuyla Ortamını Renklendir!

Binlerce Duvar Tablosuyla Ortamını Renklendir!

Tabloshop imzalı tüm kanvaslarda 390 gr canvas koton kumaş seçilir. Duvar tabloları satın almak için birincil tercihiniz Tabloshop’ta çok cazip fırsatlar sizleri bekliyor.

Canlı dokusuna en benzeyen doku kalitesine birebir uyması önemlidir. Üretimde zararlı kimyasal yer almaz. Sağlığı tehdit eden yapı asla yoktur, PVC ya da diğer herhangi sağlığı tehdit eden kalitesiz madde bulunmamaktadır. Ürünlerimizin imal edilmesinde bulunan tamamen pamuk kumaşlar tablonun uzun seneler yeni bir şekilde mekanınızı süslemesini sağlar. Tüm baskı testinden problemsiz geçen ürününüz, son kullanıcıya hızlı bir şekilde kargolanır. İmalat atölyemizde mevcut bulunan son teknoloji HP kumaş araçları yeni sürüm olup 600 DPI çözünürlüğe uyar. Dış mekan mürekkep tarzı malzemeler bulunmaz. Diğer taraftan profesyonel ışık bileşenlerini aynen saklar.

Farklı Ebatlarda Tablo Modelleri

Bununla beraber güneş ışığı gibi fiziksel etkenlerden kötü etkilenmeyen kanvas kumaş farkıyla yıllarca yapısını korumaktadır. Firmamız aracılığıyla üretilen kanvas tabloların baskı kalitesi yüksek olmasından hiç bir bir sorun karşılaşmazsınız. Yapım sürecinde size sunduğumuz ürünlerde kullanılan bütün ahşap kanvas kaliteli çam ağacından üretilir. Tabloda kullanılan çam fırınlama safhasından geçer. Tablo modellerinde kırılma, çatlama, ve olumsuz durum hiç bir şartta görülmez. Ahşap çam çerçeve 3x3cm ölçüsündedir. Dayanıklı ahşap çerçeve malzemesi seçmemiz sayesinde imal ettiğimiz ürünlerimiz dışardan bir güçlü darbeye karşı bile doğru yapısını muhafaza eder. Sağlamlığı dolayısıyla renkli bir şekilde duvarınızda yer alır. %100 kaliteli ürünleri sürekli koruyabilmeniz için gelişmiş koruyucu uygulanmaktadır. Kumaş üzerinde bulunan mürekkep ve yüzey koruyucu Sağlık Kuruluşları tarafından tavsiye ediliyor. Doğrudan gün ışığına gösterilmediği durumda yeni parlaklıkta olabilir. Aynı zamanda yüzey koruyucu farkı farkıyla rastgele bir darbeye maruz kalma halinde etkili şekilde muhafaza edilir. Yüzey koruyucu kaplama tablonun parlaklık ve baskı durumunu hiç bir şekilde kalitesizleştirmez, uygun bir uzmanlık sebebiyle tablo modelini kaplayan bir güvenlik duvarıdır.

Kanvas satın almak için muhtemelen en iyi sitelerden birisi olan Kanvas Tablo sitesini ziyaret ederek keyifle alışveriş yapabilir, büyük, küçük, parçalı ve pek çok ebatta modeli en uygun fiyatlardan kapıda ödeme avantajı ve kredi kartına 9 taksit ile satın alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top