facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Beyaz Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri
Beyaz Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri

Beyaz Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri

Yemek odası takımları dekorasyon önerileri renk seçimlerinde pek zorlanmayacağımız bir konsepte sahip olabilir. Özellikle beyaz temalı yemek odalarından bahsediyorsak, bazı objeleri renklendirmek bile hızlıca işlemleri tamamlamamızı sağlayabilir. Peri masalının uzun süre devam etmesini istiyorsanız beyaz mobilyalarınızı özenle temizlemeli ve dikkatli kullanmalısınız. Günümüzde bazı hasarları daha minimize edebilecek mobilyaların üretildiğini de belirterek artık konumuza geçelim. Ne dersiniz?

Beyaza Hangi Renk Yakışır?
Beyaz sandalyeleri düşünenler masasının camdan oluşmasını ister mi? Bazen sandalyeleri biraz daha rahat koltuk rahatlığına kavuşturmak, uzun yemek sohbetlerini aralayabilir. Aşırı yememek şartı ile. Beyaz son derece açık bir renk olacağı için onu netleştirmek için biraz koyu renklerde istediğiniz düşünceler içerisinde olabilir. Koltuklar krem rengi, beyaz duvarlar, gri tonlarda masa, yemek masasının hemen yanına mini bir dolap ve üzerinde özel renklerde objeler uygun olabilir. Duvarlar beyaz ise zemini ağırlıklı beyaz tonlarda fakat “ben buradayım” diyebilecek canlı renklerin iç içe geçmiş olanlarından öneriyoruz. Örneğin Satranç damasındaki siyahı turkuaz, açık yeşil olanlarını hayal edin.

Dekorasyonda İnce Noktalar
Ahşap, cam ve metal ile oluşturulmuş yemek masalarının ayaklarının sandalyeler gibi ince olması klasik bir havadan uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Modern yemek odası fikirlerini yansıtan belki siyah beyaz tonlarda kilimin yere serpilmesi, tam karşınızda plazma TV’nin beyaz bir sehpa üzerinde yer alması ve güneş ışığı ne kadar içeri doluyorsa bir o kadar güzelleştirmesi önemli noktalardan sadece birkaçıdır. Hava temizleyici filtre bu odada mutlaka bulması gerekiyor. Masanın genişliği mümkün olduğu kadar artırılmalı ve küçük konuklarınızın da rahat edebileceği emniyet kemerli sandalyeleri de belki almak isteyebilirsiniz. Romantizmi körükleyen tavandan sarkan şamdanlar, uzun kırmızı kumlar, özel oda parfümleri ve sizi rahatsız etmeyecek sessizlik olabilir. Tercihleri görselliğe vurmak için eklenen resimleri mutlaka incelemelisiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top