facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Banyo İçin 3 D Özellikli Fayans Modelleri
Banyo İçin 3 D Özellikli Fayans Modelleri

Banyo İçin 3 D Özellikli Fayans Modelleri

Geniş ve aydınlık bir banyo, her ailenin hayalidir. Ev alırken odalar kadar, banyo da titizlik ile incelenir. Son yıllarda ülkemizde sık kullanılan 3 D özellikli fayanslar, banyoları olduğundan geniş ve ferah göstermektedir. Çok çeşitli desenleri ile banyoları içinden çıkmak istemeyeceğiniz mekânlara dönüştürmektedir. Son yıllarda yatak odası dekorasyonunda da sık kullanılan su altı konsepti, 3 D özellikli fayanslar kullanılarak tasarlanmaktadır. Çizilmez, kırılmaz, yırtılmaz dayanıklı yapısı sayesinde birçok alanda kullanılan bu fayansları, beğendiğiniz bir resmi seçerek uygulattırabilirsiniz.

Su Altı Görünümlü Banyo Fayansları
Banyoya ve yatak odalarına çok yakışan su altı görüntüsü, kendinizi denize girmiş gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Su altı bitkileri ve balıklar yerleştirilerek yapılan bu 3 D görüntü, modern ev dekorasyonu seven tüm ailelerin tercihi olacaktır. Bazı banyolarda sadece tabana yerleştirilen su altı görüntüsü, denizin yüzeyinde yürüyormuş hissi uyandırır. Deniz kabuğu dolu bir banyo, hayal dünyası geniş insanların tercihi olacaktır. Evinize ilk defa gelen misafirler için de şaşırtıcı olacağı kesin.

Neon Işıltılar
Canlı ve parlak renklerin kullanıldığı göz alıcı 3 D fayanslar ile kendinizi uzayda gibi hissedebilirsiniz. Neon renklerdeki bu fayansların içine yerleştirilen figürler sıra dışı yaşamayı seven insanlara hitap ediyor. Işığın yansıması ile oluşan renk cümbüşü, renkli kişiliğinizi yansıtacaktır.

Kabartma Desenli 3 D Fayanslar
Genellikle etnik desenlerde, kabartma yapılarak uygulanan bu fayanslar klasik tarzdan vazgeçmeyen insanlara hitap ediyor. Ev dekorasyonunda ve mobilyalarında eskitme tarzı sevenler kabartma desenli 3 D fayanslar ile oluşturulmuş banyoları görmeden karar vermemeli.

Kabartma Desenli Fayanslar

Metal Ve Cam Görünümlü 3 D Fayanslar
Cam görüntülü fayanslar, banyonuzun olduğundan geniş görünmesini sağlar. Altın ve gümüş görüntülü fayanslar ile dekore edilmiş banyolar ise daha gösterişli yaşamayı seven ailelerin tercihi olacaktır.

Metal Görünümlü Fayanslar

2 yorum

  1. Kabartma Desenli 3 D Fayanslar yazı başlığındaki resimdeki fayans modelini nasıl temin edebilirim. iyi çalışmalar

  2. Harika, denizi sevipte denizde uzakta olanların ihtiyacı olan bir dekor iyi düşünülmüş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top