facebook
Anasayfa / Bahçe Dekorasyonu / Bahçeniz Yaza Hazır mı?
Bahçeniz Yaza Hazır mı?

Bahçeniz Yaza Hazır mı?

Yaz mevsiminin gelmesi ve havanın tüm cömertliği ile sıcaklığını ve parlak güneşli günlerini bize sunması ile birlikte, yaz dekorasyon fikirleri uygulamaya geçirme zamanı da geldi demektir. Şehrin karmaşasında, büyük metropol apartmanlarında imkansız olsa da daha küçük yerlerde yaşayanlar ya da bahçe sahibi olanlar için yaz mevsiminin gelmesi ise ayrı bir mutluluktur. Yaz mevsimi ile bahçelerde güneşin etkisi ile rengârenk fikirler, birbirinden güzel ve huzurlu dekorasyon uygulamaları, bahçeleri daha da çekim merkezi haline getirecek birbirinden sevimli kendin-yap projeleri insanın içini kıpır kıpır etmekte.

Peki, siz de bahçeli bir ev sahibi olan o herkesin imrendiği kişilerden misiniz? Öyleyse bahçenizi yaza hazırlamak ve rengârenk fikirler ile herkesin kıskanacağı bir hale getirmek için daha ne bekliyorsunuz? İşte bahçe dekorasyonuna farklı yorumlar getirecek, birbirinden kolay uygulamaları ile oldukça basit yapılacak hem basit hem de şık duran kendin-yap dekorasyon fikirleri

Bahçe Dekoru

Bahçelerinizi Renklendirin
Bahçeleri yaza hazırlayan ve yazın coşkusunu yansıtan en basit ve en eğlenceli kendin-yap projelerinden birisi renkli ahşap paletler ile bahçenizi süslemek. Bunun için yapmanız gereken tek şey oldukça ucuza temin edebileceğiniz ahşap paletleri elde etmektir. Ardından ahşap paletleri istediğiniz renkte boyayarak oldukça canlı ve farklı duran bahçe masaları haline getirmeniz bile içten bile değil! Renk olarak önerimiz ise yaz mevsiminin canlılığını yansıtacak olan turkuaz, pembe, açık mavi ve yeşil gibi hem doğal hem de canlı renklerden yana olacaktır.

Paletlerle Dekorasyon Yaz Sofrası Dekorasyonu

Çitlerinizi Renklendirin
Çitler, bahçeleri kullanışlı hale getiren ve bahçenin sınırlarını belirleyen, oldukça kullanışlı ahşap tahtalardır. Fakat siz çitlerinizin herkesin çitlerinden farklı olmasını istiyorsanız, işe koyulmanın tam vaktidir! Yaz mevsiminin gelişi ile tüm çitleri rengârenk boyayarak bahçenize bambaşka bir hava katabilirsiniz. İsterseniz tek renk de boyadığınız çitlere, biraz resim yeteneğiniz var ise oldukça güzel resimler çizebilir, bahçenize doğa manzarasını getirebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top