facebook
Anasayfa / Bahçe Dekorasyonu / Bahçeniz İçin Aydınlatma Önerileri
Bahçeniz İçin Aydınlatma Önerileri

Bahçeniz İçin Aydınlatma Önerileri

Muhteşem bir bahçe dekorasyonu için aydınlatma önerilerine kulak vermek son derece önemlidir. Bahçelerinizde göz alıcı harika bir atmosfer yakalamanın yolu da bahçe aydınlatmanızın doğru yapılmasından geçmektedir. Çünkü ışıklar görsel anlamda bulundukları mekana yıldızlı bir etki bırakabilmektedir. Birkaç kolay öneri ile siz de bahçenizde herkesin kıskanacağı bir atmosfer yaratabilir ve bahçe aydınlatmanızla göz doldurabilirsiniz.

Küçük Işıklarla Ağaçlar Yıldız Açsın
Bahçe aydınlatma önerileri arasında hiç kuşkusuz en dikkat çeken ve herkesin sahip olmak isteği, ışıklı ağaç aydınlatmalarıdır. Gerçekten de son derece şık ve muhteşem bir görünüm sunan ağaçların ışıklarla süslenmesi, oldukça sık tercih edilen bir bahçe aydınlatması şeklidir. Bahçeniz de ağaçlarınız varsa siz de vakit kaybetmeden bu tarz ağaç süslemeleri ile bahçenizde harikalar yaratabilirsiniz. Özellikle yurtdışında sık kullanılan bu bahçe aydınlatması, ülkemizde genellikle cafe ve restoranların bahçelerinde tercih edilmektedir.

bahce-aydinlatma-oneriler

Çin Lambaları İle Rengarenk Bahçeler
Bahçe aydınlatması açısından bir diğer hoş görünümlü aydınlatma tercihi, çin lambalarıdır. Bu lambalar görsel açıdan rengarenk ve göz alıcı bir ortam yaratmanıza yardımcı olurken, aynı zamanda loş ışıkları sayesinde bahçenizde romantik bir ortam yaratmanızı sağlamaktadır. Bahçe aydınlatmalarında romantik dekorasyonlardan yararlanmak isteyenleri bu tarz bahçe önerilerine ağırlık vermelerinde fayda var. Ayrıca bu tarz lambaları sadece bahçelerde değil, doğum günü, yılbaşı gecesi gibi organizasyonlarda evinizin içerisinde de tercih edebilirsiniz.

Çin Lambaları

Güneş Enerjili Lambalar
Bahçe aydınlatmasında son derece tasarruflu bir öneri ise, güneş enerjili lambalardır. Bu tarz lambaların toprağa monte edilmesi, gün içerisinde güneşi emmelerini sağlamaktadır. Bu şekilde gün içinde güneşi emen lambalar akşam saatlerinde ışık salarak bahçenizin aydınlanmasına yardımcı olmaktadır.

Güneş Enerjili Lamba

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top