facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Mutfak Dekorasyonu / Baharı Müjdeleyen Dekorasyon Renkleri: Ayçiçeği Rengi
Baharı Müjdeleyen Dekorasyon Renkleri: Ayçiçeği Rengi

Baharı Müjdeleyen Dekorasyon Renkleri: Ayçiçeği Rengi

Ev dekorasyonunda ilkbaharın gelişi ve havaların ısınması ile birlikte değişiklik yapmak isteyenler, en basit değişiklik uygulaması olarak iç mekânın rengini değiştirerek işe başlayabilirler. Baharın gelişini müjdeleyen renk tonları ile yapılan bir dekorasyon, hem mekânın dekorasyon tarzını değiştirici güce sahip olduğu gibi; hem de içinizin açılmasını ve evinizin bahara merhaba demesini sağlayacaktır.

Peki, baharın gelişini müjdeleyen renkler arasında, sezonda oldukça popüler olarak kullanılan ayçiçeği rengi ile hangi tarzda bir dekorasyona imza atmak mümkündür? Ayçiçeği renginde bir dekorasyonda yardımcı renk olarak kullanılacak renkler hangileridir? İşte baharın gelişi ile evlerde yer edinmeye başlayan ayçiçeği rengi dekorasyonun püf noktaları

Ayçiçeği Renk KombiniAyçiçeği Rengi Ayçiçeği Rengi Mutfak

Trend İkili: Ayçiçeği Rengi- Buz Beyazı Rengi
Ev dekorasyonunda ayçiçeği rengi kullanmaya karar verdiniz fakat yanında yardımcı renk olarak hangi rengi kullanacağınıza bir türlü karar veremdiyseniz, size önerimiz ayçiçeği ve buz beyazı birlikteliğine yer vermenizdir. Buz beyazının fresh ve sade etkisi ile birleşen ayçiçeği rengi; hem abartıdan uzak hem de sakin ve sıcak bir mekân dekorasyonuna imza atabilir.

Ayçiçeği Rengi Oturma Odası Turuncu Bej Dekorasyon

Bahara Selam Olsun: Ayçiçeği Rengi- Nil Kıyısı Rengi
Ev dekorasyonunda farklı renk birlikteliklerini kullanmaktan hoşlanıyorsanız, iç mekânda bu sezon popüler olan ayçiçeği rengini nil kıyısı gibi farklı ve iddialı bir renk tonu ile birlikte kullanabilirsiniz. Nil kıyısının yeşilden gelen bir ton olması, ayçiçeği renginin içinde bulunan turuncu renk pigmentlerini daha baskın bir şekilde ortaya çıkaracaktır. Böylece hem doğadan gelen renkleri bir arada kullandığınız, hem de oldukça sıcak ve ferah mekânlara imza attığınız bir dekorasyon uygulaması yaratmış olursunuz.

İpucu: Nil kıyısı ve ayçiçeği rengi bir dekorasyonda üçüncü renk olarak beyaz ve tonlarına yer verebilir, böylece daha aydınlık ve ferah mekânlar elde edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top