facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Baharda Çok Moda: Muzlu Krem Dekorasyon Rengi
Baharda Çok Moda: Muzlu Krem Dekorasyon Rengi

Baharda Çok Moda: Muzlu Krem Dekorasyon Rengi

Baharın gelmesi ile birlikte ev dekorasyonunda baharın ferahlığını ve aydınlık etkisini hissedebileceğiniz uygulamalar yapmak oldukça trenddir. Aydınlık, ferah ve fresh bir dekorasyon sevenler için son dönemde en çok kullanılan renklerden birisi de krem rengidir. Ev dekorasyonunda açık renkleri sevenler için krem renge ağırlık verilen dekorasyon uygulamaları oldukça ideal seçimlerden birisidir.

Muz Krem Rengi Dekorasyon Romantik Yatak Odası Dekorasyonu

Krem rengi, hem yumuşak görünümü ve hem de her renk ile yarattığı uyum ile en temel renkler arasında yer almıştır. Dekorasyonda krem rengini kullandığınızda duvar rengini, aksesuarları ya da dekorasyon objeleri istediğiniz canlılıkta renklerde seçerek ortamı renklendirebilirsiniz. Eğer romantik ve sade bir dekorasyon tarzından yana iseniz, krem rengini yine yumuşak tonlar ile birlikte kullanarak mekânda soft dokunuşlar elde edebilirsiniz. Krem rengi ile seçeceğiniz açık renkler ile yumuşak bir dekorasyon yaratacağınız gibi; huzurlu ve sakin ortamlar da yaratmanız mümkündür.

Muz Krem Rengi Dekorasyonlar

Krem renginin bu sezonda en popüler tonlarından birisi ise muzlu krem rengi diye tabir edilen kremsi sarıdır. Krem renk ile sarı renk arasında kalan muzlu krem rengi, bahar dekorasyonu için ideal seçimlerden birisi olmaya adaydır.

Peki, muzlu krem rengi nasıl bir renktir ve hangi renkler ile birlikte dekore edilmelidir? İşte muzlu krem renginin dekorasyon dosyası…

Muzlu Krem

Sezonda Çok Moda: Muzlu Krem Rengi
Muzlu krem rengi, ilk duyduğunuzda size farklı bir renk gibi gelebilir. Fakat krem ve sarı renk arasında kalan bu renk tonu, bahar dekorasyonları için oldukça tercih edilen bir renktir. Açık renk olması, yumuşak yapısı ve kullanıldığı mekâna soft ve romantik bir etki vermesi ile bu renk, iç mekân dekoratörleri tarafından oldukça sık kullanılır. Üstelik klasik, modern, country ya da herhangi bir başka tarza da kolaylıkla adapte olabilmesi bu rengin kullanım nedenini arttırmaktadır.

Trend Alarmı: Muzlu Krem- Somon Rengi
İşte sezonun en popüler, soft tonlardaki iki rengi: muzlu krem ve somon rengi. Bu iki renk birlikte kullanıldığında hem romantik hem de soft mekânlar elde edilmesi için başka bir şey yapmaya gerek bile yoktur.

Muzlu Krem Rengi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top