facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Anahtar Temalı Dekorasyon
Anahtar Temalı Dekorasyon

Anahtar Temalı Dekorasyon

Ev dekorasyon modasında son dönemde; farklı amaçlarla kullanılan objeleri alıp, iç mekân dekorasyonlarında kullanarak hem farklı hem de oldukça tarz bir dekorasyona imza atmak trendi aldı başını gidiyor. Farklı objeler ve bu objeler etrafında şekillenen iç mekân dekorasyonları, dekorasyonda farklılık ve güzelliğin detaylarda saklı olduğuna inananların popüler hale getirdiği bir dekorasyon uygulamasıdır. Bu dekorasyon tarzına en güzel örneklerden biri olarak; anahtar objesini iç mekân dekorasyonunda kullanmak uygulamasını gösterebiliriz.

İç mekân dekorasyonunda anahtar temalı dekorasyon tarzına imza atmak için neler yapabilirsiniz? Anahtar objesini iç mekân dekorasyonunda nasıl kullanabilirsiniz? İşte evlerdeki anahtar detayı…

Vintage Tutkunlarına: Eski Anahtarlar
Evinde vintage bir dekorasyon tarzı yaratmak isteyenlerin ya da evinde oluşturduğu vintage dekorasyon tarzını daha da zenginleştirmek isteyenlerin son dönemlerde en çok kullandığı objelerden birisi eski anahtarlardır. Vintage görünümlü anahtarlar, özellikle de duvar dekorasyonunda oldukça farklı kullanımlarda karşımıza çıkmaktadır. Büyük bir vintage anahtarın duvara sergilendiği bir iç mekân dekorasyonu ne kadar farklı ve tarz bir görüntüye imza atar değil mi? Ya da eski anahtarların bir cam içerisinde sergilenmiş hallerini duvara astığınızda sonuç gayet başarılı olacaktır. Hatta cam veya çerçeveye bile gerek duymadan elinizdeki tüm anahtarları duvarınıza güzel bir kolâj oluşturarak asabilirsiniz.

Yastıklarda Anahtar Detayı
Evinizin iç mekân dekorasyonunu zenginleştiren dekorasyon objelerini anahtar detayı ile zenginleştirmeye ne dersiniz? Dekorasyonda anahtar objesinin kullanımında karşımıza çıkan en popüler uygulamalardan birisi; evinizde dekor amaçlı kullandığınız yastıklarınızda anahtar görseline yer vermenizdir. Hatta sadece görseline yer vermekle kalmayıp; yastıklarınızın üzerine gerçek anahtarları tutturup güzel bir anahtar dekorasyonu da elde edebiliriniz.

Duvar Dekorasyonunda Anahtar Tablo Kolâjı
Duvar dekorasyonunda farklılık ve zenginlik isteyenler için, kendi yaratıcılık ve tasarım gücü ile oluşturabileceğiniz duvar kolâjlarının ideal bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Bu kolâjları oluştururken sezonun en popüler dekorasyon objelerinden biri olan anahtar temasına yer vermek istiyorsanız; anahtar baskılı tablolar, saatlerden, kilit detayından ve değişik tasarımlı tablolardan yararlanabilirsiniz. Nasıl bir kolâj oluşturmak istediğiniz tamamen sizin hayal gücünüze kalmış…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top