facebook
Anasayfa / Bahçe Dekorasyonu / 5 Farklı Veranda Örneğinden İlham Alın
5 Farklı Veranda Örneğinden İlham Alın

5 Farklı Veranda Örneğinden İlham Alın

Bahçeli evi olan kişilerin en büyük şansı, şüphesiz ki verandalardır. Evlerin girişlerine veya bahçenin herhangi bir yerine yapılan veranda çeşitleri, ilkbahar ve yaz aylarının keyif noktalarıdır. Birbirinden farklı veranda dekorasyonları, yemek, kahve, sohbet veya dinlenme keyfini daha arttırmaktadır. Siz de bahçeli bir eve sahipseniz, farklı veranda örneklerinden ilham alabilirsiniz…

Sade ve Minimal

Şıklığın ve dekorasyonun sade olmasını tercih ediyorsanız, sizin için hasır koltuk ve sehpa yeterli olacaktır. Koltuk üzerinde kullanacağınız minder ve yastıkları dilediğiniz renklerde tercih ederek bu minimal tavrı güçlendirebilirsiniz.

Şık ve Zarif

Ev dekorasyonu kadar bahçe ve veranda tasarımına da özen gösterilmelidir. Şık ve zarif koltuklar, yemek masası ve küçük bir sehpa tercih edebilirsiniz. Renk tercihleriniz ise zarifliğin simgesi beyaz başta olmak üzere düz renkler olacaktır.

Doğal ve Retro

Bahçe tasarımı ve veranda dekorasyonu için en fazla tercih edilen tarzlardan biri de doğal ahşap kullanımıdır. Ahşap masa, sandalye ve tahta zemin, doğallığın en önemli unsurlarıdır. Bu tarz, genel olarak tatil köyleri için tercih edilmektedir.

Sakin ve Dinlendirici

Keyif için en önemli özellik olan sakinlik, dekorasyon tasarımları ile de oluşturulabilmektedir. Konforlu bir sallanan koltuk ve rahat minderler, bu sakinliği oluşturmak için ideal tercihlerdir.

Hareketli ve Renkli

Verandaların da bahçe çiçekleri kadar renkli ve canlı olması için renk seçimleri yeterli olmaktadır. Pembe, sarı, mavi ve yeşil tonlarından oluşan mobilyalar, renkli çiçekler ile süslenebilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top