facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / 3D Nevresim Takımları
3D Nevresim Takımları

3D Nevresim Takımları

Bebek, çocuk, genç ya da yetişkin. Yatak odaları herkes tarafından hem ev için hem de kendisi için en özel bölüm olarak görülür. Çünkü evin diğer bölümü hane halkı için olduğu kadar gelen diğer kişiler için de dizayn edilir. Ancak yatak odaları kişiye özeldir. Sadece sahibinin iç dünyasına, ihtiyaçlarına, zevklerine göre döşenir. Aslında yatak odaları sahibinin kişiliğini ve iç dünyasını yansıtan çok özel bir mekândır. Şüphesiz yatak örtüleri de kişinin hayat perspektifinin açık bir yansımasıdır ki kahramanlarımızı, tuttuğumuz spor takımını, hayallerimizi nevresim takımları üzerinde dışa vururuz.

Peki, 3 boyutlu hayatımızda nevresim takımlarımız neden 2 boyutlu olsun ki?

İşte tam da bu yüzden ev tekstili ürünleri de teknolojiye ayak uydurarak daha canlı renklere, daha belirgin ayrıntılara sahip 3D nevresim takımlarını müşterilerine sunuyor. 3D nevresim takımları ile yatak odalarınızı muhteşem hale getirebilirsiniz. Yatak odalarınızın konseptine göre uyarlayabileceğiniz 3 boyutlu nevresim takımlarınız ile hayal ettiğiniz ortama çok daha yaklaşabilirsiniz.

Kendiniz İçin;

Konum olarak az ışık alan yatak odalarında kullanacağınız açık ve canlı renklerin yanı sıra tercih edeceğiniz 3D nevresim takımı ile mekâna katacağınız derinlik odanızın daha ferah ve iç açıcı olmasını sağlayacaktır. Sıcak aylarda en ve boyun yanı sıra derinliğe de sahip olan 3D nevresim takımınızı göl, şelale, deniz temalı seçtiğiniz takdirde beyninize oynadığınız küçük bir oyun sayesinde ferahlık ve serinlik izleniminin tadını çıkarmanın yanı sıra, kış aylarında tercih edeceğiniz sıcak renkler ile yatak odanızda sıcacık bir ortamın içinizi ısıtacağından emin olabilirsiniz.

Çocuğunuz İçin;

Sevdiği kahramanların resimlerini üç boyutlu yansıtan daha canlı renklere ve ince ayrıntılara sahip nevresim takımları ile çocuğunuzun odasını onun hayal dünyasını daha iyi yansıtarak çok daha iyi vakit geçireceği bir ortam haline getirebilirsiniz.

Desen Seçenekleri;

3D nevresim takımlarını sahip olduğu geniş desen seçeneğinin yanı sıra, istediğiniz bir deseni nevresim takımınıza işletebilirsiniz.

 

3 yorum

  1. Hemen gelsın

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top