facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Zemin döşemede farklı bir bakış açısı: “3D “
Zemin döşemede farklı bir bakış açısı: “3D “

Zemin döşemede farklı bir bakış açısı: “3D “

Grafik teknolojisinin gelişmesi ev dekorasyonunda yeni bir çığır açtı. Sokak sanatçılarının sokaklarda yapmalarına alışık olduğumuz üç boyutlu çalışmaları artık yaşam alanlarımızın zeminlerinde görebilmek mümkün. Üstelik yeni nesil grafik teknolojisi ile hazırlanmış zemin döşemelerinde belli bir açıdan bakmaya da gerek yok. Banyonuza girdiğinizde kendinizi sıcak bir kumsalda denize giriyormuş gibi hissedebilirsiniz. Lavabonuzda deniz kabukları ve deniz taşlarını üzerinde yürüdüğünüzü hissedebilirsiniz.

deniz-kapli-zemin

Nasıl bir üç boyutlu tasarım istediğiniz sizin hayal gücünüzle sınırlı. Geleneksel ıslak zemin dekorasyonlarında konut sahiplerinden mevcut olan tasarımlar içinden seçim yapması istenmekteydi. Tüketiciler her ne kadar kendi estetik anlayışını ortaya koyarak seçim yapsalar da elde bulunan tasarımlarla sınırlı ölçüde seçim şansları vardı. Ancak üç boyutlu dekor zemin tasarımı sayesinde kullanıcılar renkleri, logoları, desenleri, tasarımları kendisi belirliyor. Seçilen tasarım özel tekniklerle hazırlandıktan sonra zemine aktarılıyor. Uygulamanın son bölümünde ise dekorasyona özel bir sıvıyla zemin kaplaması yapılıyor.

Sürekli evinin şeklini ve tasarımını değiştirmek isteyenler için birebir

3-boyutlu-dekorasyonlar

Sürekli aynı dekorasyonu görmekten sıkılan insanlar için de çok uygun bir dekorasyon malzemesi olarak ön plana çıkıyor. Kolayca yerinden kaldırılabilen zemin kaplaması yenisiyle bir gün içinde değiştirilebiliyor. Uygulama süresinin bir gün civarında olması ve tadilat atığı ortaya çıkarmaması da tercih sebepleri arasında.

3D Zemin Kaplama

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top