facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Yuvarlak Yatak Dekorasyonu
Yuvarlak Yatak Dekorasyonu

Yuvarlak Yatak Dekorasyonu

Romantik yatak dekorasyonunda aklınıza gelecek ilk renkleri de dahil ederek, farklı olasılıklar üzerinde durduğumuz bu öneri yazımızda sizler için çok özel teklifler getirmek istiyoruz. Yatak odası mobilyalarında dört köşe tasarımlı olanları bir kenara bırakıyoruz ve rahat edebileceğiniz oval ve daire tasarımlı yataklara adım atmak istiyoruz.

Geniş Alanları Tamamlayan Özellik
Peri masalını andıran yatak özelliklerini tamamlayan belki üzerlerini her türlü obje ile kapatmanızdır. Tül perdeleri tavana asabileceğiniz gibi korniş ile raylı sistemi kullanmanız da bir alternatif. Pembe ve kırmızı tonlara aşık olanlar için açık pembe yastıklar, yatağın ayak ucunu çevreleyen küçük puflar ve tavanı saracak şekilde oluşturulan her türlü pembe rüyayı anımsatan objeler mutlaka yakışacaktır. Yatak odası dekorasyonunda belki en ilginç olan siyah renk üzerine olanlar. İlk başta itici gelebiliyor fakat gri tonların duvar yada tavana yansıtıldığı odalarda hoş bir ambiyans yakalanabilir. Uzun ve yorucu geçen iş temposunda, rahatlamak istediğiniz anlarda uzanarak yatmak isteyeceğiniz ve size enerji verecek olan yataklarınıza kavuştuğunuzda pek rengine takılacağınızı zannetmiyoruz. Fakat bizim önerilerimiz beyaz, pembe ve kırmızı, eflatun gibi canlı renklerle olacaktır. Elbette nevresim takımları, battaniye, yorgan, yastık kılıflarının değişmesi bu özelliğe kavuşmanızı sağlayacak. Siz sadece bu galerimizdeki boyutlara yakın yatak bulun ve birkaç ek özelliği olsun yeterli.

Uyumlu Tonlar İçin Öneriler
Duvarların açık renk pembe olması, koyu tonlarda yataklara yer verilmesi, yastıkların beyaz ve uç noktalarının biraz işlemeli olması ne kadar güzel ise bunu tamamlayan yatak renginde puflar, minderler, masalar, dolaplardır. Tül, değerli taşlar, kalın kumaşlar ve ip perdelerin sarkıtılacağı ambiyans kendinizi çöllerdeki prensesler gibi hissetmenizi sağlayabilir ve biraz da korunaklı imaj oluşturabilir. Boyunuza uygun olmasına ve rahatlığınıza kesinlikle önem verin, gerisi galerimizdeki örnekleri incelemeniz ile karar vermenizi kolaylaştırmakta yatıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top