facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Yılbaşı Masası için Dekoratif Süsleme Örnekleri
Yılbaşı Masası için Dekoratif Süsleme Örnekleri

Yılbaşı Masası için Dekoratif Süsleme Örnekleri

Dekoratif yılbaşı süsleri ile harika bir yılbaşı masası dizayn edebilirsiniz. Yeni yılın gelmesini kutladığımız 31 Aralık gecesinde yemek masasının çok özel dizayna sahip olması gerekiyor. Yılbaşı için özel temalı süsler ve aksesuarlar ile evin her yanını süsleyebilirsiniz. Bununla birlikte yemek masanızı da süslemek, evinize ayrıca bir şıklık katacaktır.

Yılbaşı için Ev Süsleme Örnekleri

Yılbaşı gecesini evde bir parti ile kutlamayı planlıyorsanız, evinizi süslemeden parti yapmanızı önermiyoruz. Çeşitli süsleme malzemeleri alarak siz de evinizi bir parti konseptine uygun hale getirebilirsiniz. Parti havasında yapacağınız süslemelerin hepsinin yılbaşı temasına da uygun olması gerektiğini unutmayın. Yılbaşına yakın günlerde tüm market ve mağazalarda çeşitli yılbaşı süsleri satılmaktadır. Bu süslerden satın alarak hayal gücünüze uygun süslemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Yılbaşı Yemek Masası Süsleme Örnekleri

Yılbaşı için yemek masası hazırlamak bir gelecektir. En sevdiğiniz dostlarınız ve ailenizle birlikte lezzetli yemekleri yerken hoş sohbetler edebilirsiniz. Yılbaşı gecesine başlamanın en temeli yemek masasıdır. Bu yüzden de yemek masasının özenle hazırlanması gerektiğini düşünüyoruz.

yilbasi-yemek-masasi-susleme

Yılbaşı konseptine uyun süslemeler ile siz de şık bir yemek masası hazırlayabilirisiniz. Yılbaşı yemek masasında yer vereceğiniz lezzetlerin her birinin özel sunum tabaklarında servis edilmesini öneriyoruz. Bununla birlikte masanın her bir yanını çeşitli süsler ile dizayn edebilirsiniz. Güzel bir yılbaşı masasının olmazsa olmazı şamdanda mumlardır. Şık bir şamdan alarak uzun mumları bu şamdana koyup yakabilirsiniz. Yılbaşı gecesi için satın alacağınız mumların da kırmızı renkte olmasını öneriyoruz.

Yılbaşı yemek masası için de kırmızı bir masa örtüsü ya da supla, amerikan servis gibi ayrıntılara yer verebilirsiniz. Kırmızı peçeteler, kırmızı kadeh bardakları da geceye anlam katan detaylar olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top