facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Yılbaşı Ağacı İçin Değişik Öneriler
Yılbaşı Ağacı İçin Değişik Öneriler

Yılbaşı Ağacı İçin Değişik Öneriler

Yılın sonuna doğru yaklaştığımız şu günlerde, her yeri yeni bir heyecan dalgası etkisi altına almıştır: yeni yıl. Yeni yıl temalı vitrinler, mağazaların yeni yıl koleksiyonları, yeni yıl için kombin önerileri derken dekorasyon sevenler için yeni yıla özel dekorasyon modası da bu akım etkisinde ortaya çıkmıştır. Yeni yıl dekorasyonu, ünlü dekorasyon mağazalarının vitrinlerinde şimdiden yerini almaya başlasa da, biz size yeni yıl dekorasyonu için kendinizin yapacağı güzel ve basit fikirler vererek, evinize kendi imzanızı atmanızı sağlayacağız. Bu kapsamda yeni yıl için kendi yılbaşı ağacınızı kendiniz yapmaya ne dersiniz?

Yılbaşı ağacı derken herkesin aklına çam ağacının alınıp, evin bir köşesinde süslenmesi gelmektedir. Peki, çam ağacı haricinde yılbaşı ağacı fikirleri de yok mudur? İşte size birbirinden güzel ve farklı yılbaşı ağacı fikirleri

TAHTA RAFLARDAN YILBAŞI AĞACI YAPIN
Yılbaşı ağacının görüntüsünü gözümüzün önüne getirdiğimizde üçgen bir görüntünün konunun özü olduğunu görmekteyiz. Bu sebeple aynı üçgen görüntüyü tahta raflar kullanarak yapmak, oldukça farklı ve tarz bir yılbaşı dekorasyonu fikridir. Üstelik bu dekorasyon sadece yılbaşı gecesine özel olmaktan ziyade, her zaman kullanıma da uygundur. Tahta raflarda kullanacağınız aksesuar ve minik dekorasyon objeleri yılbaşı temalı olursa, bu raflar yılbaşı dekorasyonuna hizmet eder. Eğer ki dekorasyon objeleri değişirse raf sistemi yılbaşı temasından da rahatlıkla uzaklaşacaktır.

Raflardan yılbaşı dekorasyonu yaparken ihtiyacınız olan şey; en uzundan en kısa boya kadar 7-8 adet raftır. En uzun rafı en alta koyacak şekilde, rafları uzundan kısaya doğru dizin ve üçgen bir görüntü elde edin. Rafların üzerine yılbaşını temsil edecek minik çam ağaçları, minik geyikler ve kışa dair dekorasyon objeleri koymayı ihmal etmeyin. Son olarak yapay karlardan ve ışıklı led sisteminde yardım alabilirsiniz. Yılbaşı ağacını süslemek üzere aklınızda olan tüm süsleri ve pırıltılı eşyaları bu raflarda sergileyebilir, oluşturduğunuz raf sistemini yılbaşı ağacı yerine kullanabilirsiniz.

IŞIKLI YILBAŞI AĞACI
Hem pratik hem de oldukça ışıltılı ve şık duran bir yılbaşı ağacı fikri: ışıklardan ağaç yapmak. Yılbaşı dekorasyonu için evinizde oldukça asit bir uygulama ile harikalar yaratmak isteyenlerin oldukça ilgisini çekecek olan bu kendin-yap projesi ile ihtiyacınız olan şey sadece kablolu led ışıklar olacaktır. Kablolu led ışıkları duvarınıza üçgen şeklinde monteleyerek, oldukça farklı duran yılbaşı ağacınızın keyfini çıkarın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top