facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Yeşil Pembe Ev Dekorasyonu
Yeşil Pembe Ev Dekorasyonu

Yeşil Pembe Ev Dekorasyonu

Kış mevsiminin sonuna doğru yaklaştığımız şu günlerde; ev dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenler ve evinin havasını değiştirmek isteyenler için baharın gelişi iyi bir ilham kaynağı olacaktır. Evinin dekorasyon tarzını değiştirmek isteyenler, baharın yaklaşmasını fırsat bilerek evinde baharı çağrıştıran renkleri kullanabilirler. Bu renkler arasında sezonun en trend uygulamalarından birisi de baharın tazeliğini yansıtan iki renk olarak yeşil ve pembeyi bir arada kullanmaktır.

Peki, ev dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenler için iyi bir seçim olan yeşil ve pembe rengi ev dekorasyonu nasıl uygulanır?

Genç Ve Enerjik Mekânlar Yaratın
Baharın enerjisini ve canlılığını yansıtacak iki renk olan yeşil ve pembe; genç ve enerjik mekânlar yaratmak isteyenler için ideal bir seçim olacaktır. Dekorasyonda renkleri bir arada kullanma modası oldukça trend bir haldeyken, ev dekorasyonunuzda pembe ve yeşilin enerjisine yer açmanız oldukça renkli ve farklı bir dekorasyon tarzı oluşturacaktır.

Yeşil ve pembe rengini bir arada kullanmak istiyorsanız, yeşil rengi odanızın duvarında tercih edebilirsiniz. Pembe rengi ise canlı tonlarını da kullanarak dekorasyon objeleri seçiminde kullanabilirsiniz. Özellikle de minik aksesuarlarda, minderlerde, halı seçimlerinde ve perdelerde kullanacağınız pembe renk; duvarlarda kullanacağınız yeşili hem patlatacak hem de enerjisini güçlendirecektir.

Eğer ki pembe rengi duvarınızda kullanmaktan yana iseniz; canlı renklerden kaçınarak daha pastel tonlara yönelmelisiniz. Pastel pembe renginde duvarlar özellikle de yatak odası ve çocuk odası duvarlarının renk seçimlerinde iyi bir alternatif olacaktır. Yeşilin her tonu ile açık pembe rengi dengeleyebilir, pembenin pastel tonunu yeşilin enerjisi ile güçlü hale getirebilirsiniz.

Feminen Dokunuşlar: Pembe Renkli Aksesuarlar
Yeşil ve pembe renginde ev dekorasyonuna karar verdiğinizde; kullanacağınız pembe renginde aksesuarlar evinizin dekorasyon tarzını hem modern hem de feminen bir çizgiye doğru götürecektir. Sezonda feminen etkisini güçlü bir şekilde hissedeceğimiz dekorasyon uygulamalarının oldukça trend olduğunu düşünürsek; pembe renkli aksesuarlar sezonun trend görünümü için de yardımcı olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top