facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Yeni Yıl Ağacı ve Süslemeleri
Yeni Yıl Ağacı ve Süslemeleri

Yeni Yıl Ağacı ve Süslemeleri

Yeni yıl ağacı seçimlerinde abartıya kaçmamak, küçük çapta şirin ve yapay bir ağaç alarak üzerine birkaç parlak ışık, sim ve süslemeler ile pekiştirerek evinizdeki o özel gece için kullanmayı kim istemez ki? Seçimlerinizde yön göstermek ve fikirlerinizi netleştirmek için önerilerimiz hemen geliyor.

Yeni Yıl Dekorasyonunda Neler Yapabiliriz?
Yılbaşı süslemelerinde küçük yel değirmenli kuleler yada ağaç ev gibi kendinize özel bibloları satın alarak ağacınızın yanına koyabilirsiniz. Pencere kenarlarını rengarenk çiçekler, süslemeler ile canlandırıp, uzun kırmızı çoraplar asabilir ve 31 Aralık gecesinde selfie çekerek sosyal medyada paylaşımlar yapabilirsiniz. Işıltılı görünümlerden faydalanmak isteyenler için süsleme mağazalarına gitmeyi ve birkaç metre uzunluğunda minik lambaların eklendiği ürünleri almalarını, duvar yada ağaçlarına asmayı öneriyoruz.

Çam Ağacında Boyut Önemli midir?
Evinizin tavanına kadar uzayabilecek çam ağaçları, genelde önemli film projelerinde kullanılır ve bize göre ne kadar çok abartı görüntü kirliliği oluşturması anlamına gelecektir. Evinizin her tarafında özel dekorasyon ürünleriniz olabilir ve biri diğerlerini gölgede bırakıyor ise bu negatif etki oluşturabilir. Cam yada plastik damacananızı alın ve masanın üzerine çıkartın, üzerine birkaç tane yapay çam ağacı ekleyin, birkaç süsleme bu kadarı bile yeterli olabilir. Gerisi kaynanadili, konfeti, çeşitli içecekler ve duvarlara yazılan 2015 senesinden ibarettir.

Farklı Önerilere Açık mısınız?
Metal ağaç görünümlü eşyaları bilirsiniz. Düğün pastasına benzer ve her katı için küçük süsler oluşturmak elinizdedir. İki pencerenin ortasına yada farklı bir bölmesine, özellikle duvara asılan yeni yıl ağacı, Ren geyiği motifleri, içi boş hediye paketlerine özel birkaç eğlenceli ürün eklenerek konulması, uzun beyaz mumların yakılması gibi önerilere açık olmalısınız. Biz ne kadar anlatsak da sayfamızdaki yılbaşına özel ürünler hakkında yayınladığımız resimler kadar etkili olamayabiliriz. Hangisi size daha cazip geliyor?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top