facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Yeni Trend Perde Asma Sistemi
Yeni Trend Perde Asma Sistemi

Yeni Trend Perde Asma Sistemi

Özellikle bahar temizliğine girişen kadınların en büyük derdi perde asmaktır. Çoğu zaman evin erkeğine düşen bu görev dikkat edilemezse sıkıntılı durumlara da yol açabilmektedir. Evde eşine veya çocuğuna bin bir minnetle perde taktırma konusunda sıkıntı yaşayan kadınların imdadına yetişen yeni trend perde asma sistemi evin erkeğine ihtiyaç duymadan ve düşme tehlikesi yaşamadan perdelerin rahatlıkla çıkarılıp takılmasına olanak sağlamaktadır.

Kadınların gözdesi olacak bu yeni sistem korniş modeli perdelerini duvardan duvara kullanırken kornişin üç vidası sökülerek yarısına kadar gelen korniş kısmına manyetik alan yerleştirilmektedir. Yerleştirilen bu manyetik alanla birlikte tavanda sabit kalan korniş, kadınlarda en kısa boy uzunluğuna göre rahatlıkla ayarlanabilmekte ve yan tarafında aşağı doğru uzanan baston sistemiyle desteklenmektedir.

Perdelerinizi çıkaracağınız veya yeniden takacağınız zaman bastonu aşağı doğru çekerek manyetik alandan itibaren kornişin de eğilimini sağlayabilir ve zahmetsizce perdelerinizi çıkarıp yeniden takabilirsiniz. İşiniz bittiğinde baston sistemini yukarı kaldırmanız yeterli olacaktır ve kolaylıkla korniş tavana yeniden yapışacaktır.

Kornişte herhangi bir düşme veya kırılma gibi bir durum esnek yapısı ile söz konusu olmayacaktır. Perde takma sırasında olması muhtemel ev kazalarını da önlemiş olan dekorasyonda yeni trend perde asma sistemi perde takmanın eziyetini artık çok daha keyifli hale getirecek gibi görünüyor. Perde kullanma ihtiyacı hissettiğiniz her yer için uygun olabilecek bu sistem özellikle ev hanımlarının yüzünü güldürecek, işlerini çok daha kolay ve pratik hale getirecek gibi görünüyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top