facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Mutfak Dekorasyonu / Yeni Nesil Mutfak Masa ve Sandalyeleri
Yeni Nesil Mutfak Masa ve Sandalyeleri

Yeni Nesil Mutfak Masa ve Sandalyeleri

Mutfaklarda kullanılan masa ve sandalye takımları şimdi daha özgür ve modern… Birbirinden farklı olan masa ve sandalyeler, ahşap ve metal modellerden oluşmaktadır. Klasik ve tek renk görünümün dışına çıkan yeni modeller, farklı renk seçenekleri ve detaylarından oluşmaktadır.

 

Daha Renkli ve Hareketli

Mutfak veya oturma odalarında yer alan yemek masaları, klasik ve sıradan modellerden uzaklaşıyor. Birbirinden ayrı olarak alınan sandalyeler ve masa, bir araya getirildiğinde oldukça modern bir görünüme ulaşıyor. Ahşap ve demirin bir araya getirilmesi veya çeşitli renklere sahip olan parlak sandalyelerin kullanılması, oldukça fazla tercih edilmektedir.

Metal Sandalye Modelleri

Son yılların modasında giderek yer edinen metal ve demir parçalar, mutfak sandalyelerinde de kendini göstermektedir. Ahşap olarak tercih edilen masanın etrafında birbirinden farklı renklere sahip olan demir sandalyeler hem modern hem de oldukça genç bir dekorasyon oluşturmaktadır.

 Asil Duruş; Siyah ve Gri Uyumu

Ev dekorasyonunda vazgeçilmez olan siyah ve gri tonları, yıllardır modasını korumaya devam ediyor. Modern, güçlü ve iddialı olan bu iki renk, her nesil mutfaklarda kullanılmaya devam ediyor. Ahşap renk tonları ile birleşen siyah ve gri, dikkat çekici ve modern bir görünüm oluşturmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top