facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Yeni Evleneler İçin Dekorasyon İpuçları
Yeni Evleneler İçin Dekorasyon İpuçları

Yeni Evleneler İçin Dekorasyon İpuçları

Sıfırdan ev dekorasyonu yapmak hem zahmetli hem de zevkli bir iştir. Yeni evlenenler için bir evin tüm ihtiyaçlarını kendi zevkine göre tek seferde bulmak neredeyse imkansızdır. Çiftlerin birbiri ile olan uyumu, fikirlerinin uyuşması dekorasyon yaparken biraz daha önem kazanır. Bir erkek ve kadının sevdiği renkler ve şimdiye kadar edindikleri alışkanlıkları elbette ki farklıdır bu nedenle ev dekorasyonu yaparken özellikle kadınların karşı tarafında fikirlerini dinlemesi önemlidir. Kimse hoşuna gitmeyen bir odada sürekli zaman geçirmek istemez bu nedenle her iki tarafında ortak karar alması faydalı olacaktır.

Ev Dekoru

Genel olarak mutfak ve yatak odası dekorasyonunda tek söz sahibi gibi gözüken bayanlar salon ve oturma odası dekorasyonunda eşlerinin fikrini dinlemeye daha açıktır. Bu alanlarda onların hoşuna gidecek sade tasarımları tercih etmek her iki taraf içinde olumlu olacaktır. Yeni evlenenler için eşyanın modeli, rengi dekorasyon ile uyumu bir yana aynı evde yaşamaya başlayacak iki kişinin ortak zevklerini yansıtması her şeyden daha önemlidir. Kadınların erkeklere oranla dekorasyona olan düşkünlüğü bilenen bir gerçektir. Bu nedenle ön planda kadınların seçimleri olsa da oturma odasında bir televizyon koltuğu veya köşe takımı rahatını düşünen beylerin tercih ettikleri parçalardır. Bu parçalardan birini tek bir oda için tercih etmek her iki tarafında isteklerine cevap vermek olacaktır. Bu anlaşma sağlandığı anda 2015 yılı dekorasyon ürünleri arasından klasik veya modern seçeneklerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Yeni evlenenler için önemli önerimiz ise gereğinden fazla eşya almamaları olacaktır. Düğün hazırlığı sırasında tercih edilmiş eşyalar bazen istenilen dışında bir seçim veya gereğinden daha fazla eşya gibi durumları doğurabilmektedir. Bu nedenle genel ihtiyaçları karşılayacak eşyaları almak ve daha sonra yavaş yavaş yeni objeler, eşyalar ekleyerek yaşam alanınıza şekil vermek her zaman daha şık dekorasyon örneğini ortaya çıkartacaktır.

Ev Dekorasyonu

Eskiye nazaran daha rahat koltuk takımları, daha amaca uygun televizyon üniteleri, saklama alanı daha geniş dolaplar ve eskitme mobilyalar bu yılın trendleri arasında yer alıyor. Neon renkler ile bezenmiş kumaşlar ve mobilyalar da en çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Sizde yeni yaşam alanınızı dekore ederken ortak zevklerinizin harmanı olan parçaları seçmeyi unutmayın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top