facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Yaz Mevsimi Yaklaşırken: Deniz Temalı Dekorasyon
Yaz Mevsimi Yaklaşırken: Deniz Temalı Dekorasyon

Yaz Mevsimi Yaklaşırken: Deniz Temalı Dekorasyon

Ev dekorasyonunuzda güneşli ve sıcak günlere yer verme fikrine ne dersiniz? İşte evinizin iç mekân dekorasyonunda güneş açmasına neden olacak, evinizde size yaz mevsiminin ferahlığını ve güzelliğini yaşatacak en iyi dekorasyon fikri: deniz temalı ev dekorasyonu.

Yaz mevsimi denildiğinde herkesin aklına gelen ilk şey elbet ki denizdir. Sıcak havaların da etkisi ile herkes tatil planları yapmaya başlar ve kendisini serin deniz sularında hayal eder. Peki, ev dekorasyonunda bu serinliği ve tazeliği hissetmeniz için en güzel dekorasyon fikri olan deniz temalı dekorasyonu nasıl yaratabilirsiniz? İşte deniz temalı dekorasyon için temel dekorasyon kodları…

Denizcilik İle İlgili Her Şey!
Deniz temalı bir iç mekân dekorasyonunda; temel öğeler adından da anlaşılacağı gibi deniz canlıları, deniz ve sahil resimleri, deniz ve denizcilikle ilgili renklerdir. Bu sebeple iç mekân dekorasyonunda kullanacağınız renkler ve kullanacağınız dekorasyon objeleri birbiri ile tamamlayıcı olmalıdır.

Deniz Temalı Bir Dekorasyon İçin Hangi Renkler Kullanılmalıdır?
Deniz temalı bir iç mekân dekorasyonunda en temel renkler; beyaz, mavi, camgöbeği gibi açık yeşil tonları, turkuaz vb. renklerdir. Bu renklerin anlamı, size denizin ve yaz mevsiminin tüm anılarını hatırlatacak renkler olmasıdır. Tüm bu renkler, aynı zamanda evinizde hem sade hem de ferah bir dekorasyon etkisi de yaratmanıza imkân sağlayan renklerdir.

Dekorasyon Aksesuarında En Yeni Trend: Midyeler
Ev dekorasyonunda farklı dekorasyon objelerinden hoşlananlar, deniz midyeleri ile yapılan birbirinden farklı ve şık duran tasarımlara büyük ilgi göstermektedir. İç mekân dekorasyonunda deniz temalı bir etki yaratmak isteyenler için deniz kabukları ile yapılan tüm aksesuarlar en ideal seçimlerden birisidir.

Duvarlarda Balıkçı Ağları!
İşte deniz temalı bir ev dekorasyonunda en farklı ve stil duran tasarımlardan birisi: duvarlarda balıkçı ağları kullanmak! Duvar dekorasyonunda farklı bir görüntü oluşturacak olan balıkçı ağları, aynı zamanda biraz yaratıcılık ile birbirinden güzel resimlerin sergilendiği güzel bir sergi alanında da dönüşebilmektedir.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top