facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Yatak odasında keyifli düzenlemeler
Yatak odasında keyifli düzenlemeler

Yatak odasında keyifli düzenlemeler

Yatak odası dekorasyonu aslında çok zor gibi görünen ama oysaki çok kolay olan bir uygulamadır. Bizler yatak odalarında genellikle hep alanın küçük ve dar olmasından şikâyet ederiz bunu da aslında doğru mobilya alımları ile çözebiliriz. Özellikle ev sahibi iseniz mobilyalarınızı alırken mutlaka odanızın durumuna göre ve biraz dolaşabilecek alan kalmasına dikkat ederek satın almanızı öneririz.

Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odasında keyifli düzenlemeler yapmak için çok fazla silahınız yok ama doğru kullanımlar sayesinde de daha dekoratif bir yatak odası ortaya çıkabilirsiniz. Özellikle yatağınızın tam üstüne bir tablo gerekiyor olacak ama bu tablo elbette düğün fotonuz olmamalı. Özellikle dekoratif ve bir doğa fotoğrafı çok daha güzel olabilir.

Sizlerde yatak odasında ortalıkta çok eşya bulundurmak istemiyorsanız bir dolap, bir yatak ve birde çoraplarınızı ve ıvır zıvırlarınızı koyacağınız ama aynı zamanda makyaj aynası olarak da kullanabileceğiniz bir komidin alabilirsiniz. Bunun haricinde koyacağınız herş ey sadece odayı daraltacaktır. Eğer çok fazla özel eşyanız var ise gömme dolap şeklinde ya da raf şeklinde dekoratif alanlar yaptırabilirsiniz.

Yatak Odası Örnekleri

Yatak odası dekorasyonu için koyu renklerden ise olabildiğince uzak durunuz. Oda zaten genel anlamda küçük ve dolu olacağı için koyu renkler daha küçük gösterecektir. Oysa büyük ve geniş bir oda olmasını yani öyle görünmesini istiyorsanız o halde daha açık renkler yan beyaz, krem rengi gibi renk aralığını tercih edebilirsiniz. Yatak odalarınız sadece uyuduğunuz yer gibi görünebilir ama aslında güne gözlerinizi açtığınız ve elektrik aldığınız ilk alandır. Bu sebeple sizi yansıtan ve sizi rahatlatan bir oda için zaman zaman değişiklik yapabilirsiniz. Ufak tefek dekorasyon ile de bunu rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Yatak Odası Dekorasyonu Fikirleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top