facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Yatak Odası Dekorasyonunda Kahverengi
Yatak Odası Dekorasyonunda Kahverengi

Yatak Odası Dekorasyonunda Kahverengi

Yatak odası dekorasyonunda asil duracak ve odayı zengin gösterecek renklerden birisi kahverengi olmaktadır. Kahverengi ile yatak odası dekorasyonu için kombin etmeniz gereken renkler ise açık olmalıdır. Kahverengi yatak örtüleri, yatak örtüsünden bir ton açık kahverengi laminent parke ve bu parkenin üstünde yine yatak örtüsü ile aynı bir halı kahverengi detaylar kısmında odanız için gerekli olan parçalardır.

Kahverengi Yatak Odasına Ne Renk Perde Takılır?
Kahverengi ana renk yaptığınız yatak odası dekorasyonunda beyaz perdeler odanızın büyük, ferah ve aydınlık durmasını sağlar. Kahverenginin içi ısıtan muhteşem tonu perdenize ardından da tekrar odanıza Güneş ışığı ile birlikte yansıdığında içinizi ısıtan bir yatak odası dekorasyonu yaptığınızın farkına varacaksınız.

Kahverengi Yatak Odasında Dekoratifler Ne Renk Olmalı?
Kahve tonların kullandığınız; parke, yatak örtüsü ve halınıza muhteşem bir etki yaratan beyaz perdenizi eklediniz. Buna rağmen dekorasyon tamamlayıcı dekoratif ürünleri atlamamalısınız. Biblolar ve şamdanlıklar yatak odası dekorasyonunda en fazla kullanılan dekoratif ürünler arasında yer alır. Bu aksesuarların rengi ise; bej renginde olması gerekmektedir.

Kahverengi Yatak Odasına Uyumlu Renkler Nelerdir?
Kahverengi yatak odasına gidecek renklerli bir başlık altında toparlarsak; açık tonlarda kullanılan bej, bebe mavisi, cam göbeği kullanılan renklerden en bari olarak kullanılanlar arasında yerini almaktadır. Ayrıca beyaz taşlı zincirlerle de kahverengi yatak odası dekorasyonunuza sıcaklık ve neşe katarak trend bir dekorasyona sahip olacaksınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top