facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Yatak Odanıza Yakışacak Komidinler
Yatak Odanıza Yakışacak Komidinler

Yatak Odanıza Yakışacak Komidinler

Komidin modellerini pratik olduğu kadar akla ne kadar yatkın ve tasarım harikası özelliklere sahip olanlarından seçerseniz, evinize bir o kadar yakışacak ona daha çok sahiplenmek isteyeceksiniz. Bu yazımızda, yatak odanıza sıradan değil daha çok özgün tasarımlara hitap edecek çok sayıda komidin önerileri ekledik ve araştırma yazımıza hemen başlıyoruz.

Kaç Çekmeceli Olsun?
Genelde küçük boyutta ve birkaç eşyayı yerleştirmek için kullanırız fakat çöp tenekesi, fıçı ve içi dolabilecek her türlü farklı objelerde tasarımcıların ilgini çekmiş gibi görünüyor. Karşınıza çöp tenekesi gibi görünen ve kulpu indirdiğinizde askılıklar, çekmecelerin ortaya çıktığı ürünleri yerleştirmek isteyebilirsiniz. Bazen duvara birkaç vida ile asılabilecek ve sadece tek rafa sahip ürünlerde dikkatinizi çekebilir. Onun etrafına başucu kitabınızı, küçük bir okuma lambası ve gözlüğünüzü eklemeyi unutmayın.

Komidinler

Eşyaları Saklamak İçin Uygun
Kamıştan örülmüş sepetlerin içine genelde giysileri koymak için kullanırız fakat ön taraftan açılan modelleri ve iç kısmına birkaç raf eklenebilen özelliktekileri yatağınızın hemen yanına yakışabilir. Plastik komidinler pek dayanıklı olmadıkları açık ve ağır eşyaları ondan uzak tutmak tek çare olabilir. Salıncak tarzında tavana halatları çengel yardımı ile yerleştirebileceğiniz ve üzerine küçük saat, kahve fincanı gibi eşyaların konulabileceği tasarımlara ne dersiniz? Belki biraz sağlam yaparsanız, sallanmak için bile kullanmanız mümkün. Bana hemen bu eşya lazım diyorsanız birkaç valizi üst üste dizin ve hazır. Aslında sorulması gereken şu: “Ne amaçla komidin kullanmak istiyorum?” Ağır birkaç kitabın yerleştirilmesi ise sert ahşap olduğu kadar damalı, çeşitli grafiksel yönü özel olan ve birkaç ek yerleştirme alanına sahip olanlarını incelemelisiniz. Kesinlikle zeminden tavana kadar uzanan ve her an yıkılacakmış gibi duranlardan uzak durun. Onların genelde özelliği yatağınızın boyuna kadar uzanmaları ve gece lambalarının yerleştirilmeleridir. Seçimler konusunda çok sayıda alternatif ürünü sizler için seçtik ve yazımızda bulabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top