facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Yatak Odalarında Su Altı Dekorasyonu
Yatak Odalarında Su Altı Dekorasyonu

Yatak Odalarında Su Altı Dekorasyonu

Son yıllarda, çılgın fikirlere her gün bir yenisi ekleniyor. Bunlardan bir tanesi de, yatak odaları için su altı dekorasyonu. Tabii ki bu kadar iddialı olan su altı dekorasyonunu gerçek deniz veya havuzun altında oluşturmak bir hayli masraflı ve zordur. Duvarların renginden, kullanılan mobilyalara ve aksesuarlara kadar her ayrıntının titizlikle oluşturulduğu bu konsept, suyun bedeni ve ruhu dinlendirdiğine inanan tüm insanların tercihi olacaktır.

Ebeveyn Yatak Odaları İçin Su Altı Dekorasyonu
Geniş yatak odalarında daha çok tercih edilen bu konsept, dev akvaryumlar, 3 D fayanslar veya daha ekonomik olan baskılı duvar kağıtları ile oluşturulur. Bir duvarı komple akvaryum yaparak, içine balıklar ve maket bir dalgıç atılan, deniz dibinde yetişen bitkiler ile süslenen bu görüntü, odaya ilk defa giren insanda, deniz dibinde bir oda izlenimi verecektir. Kullanılan mobilyaların ve aksesuarların, etraftaki su görüntüsü ile uyumlu olması önemlidir. Yatak odanıza, deniz dibinde yetişen bitkilerden koyarak ve duvar kenarına, sallanan sandalye ekleyerek daha inandırıcı bir görüntü yaratabilirsiniz. Su altı dekorasyonu ile tasarlanan bir yatak odasında uyumak ve sabah yatakta kahvaltı yapmak bir başka zevkli olacaktır.

Genç Odalarında Su Altı Dekorasyonu
Dalış merakı bulunan gençlerin tercihi elbette her dakika su ile iç içe yaşamaktır. Yatak odalarında kullanılan su altı dekorasyonu, denize girilemeyen kış aylarında deniz özlemlerini bir parça giderecektir.

Çocuk Odaları İçin Su Altı Dekorasyonu
Çocuk odaları için ise; tekne görüntüsünde yataklar tercih edilebilir. Denizi ve balıkları çok seven çocuklar, böylesine güzel düzenlenmiş bir yatak odasından, sabahları dinlenmiş olarak kalkacaktır.

Bebek Odaları İçin Su Altı Dekorasyonu
Bebekler, anne karnında dokuz ay boyunca suyun içinde yaşarlar. Dünyaya geldikten sonra da odalarında su altı dekorasyonu kullanılması, bebeklerin yaşadığı ortama daha çabuk alışmalarını sağlayacaktır.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top