facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Vintage Tarzı Ev Dekorasyonu: Ahşap Duvar Saatleri
Vintage Tarzı Ev Dekorasyonu: Ahşap Duvar Saatleri

Vintage Tarzı Ev Dekorasyonu: Ahşap Duvar Saatleri

Vintage tarz, ev dekorasyon modasında oldukça popüler bir akım haline gelmiştir. Vintage tutkunu olanlar bu tutkularını kıyafetlerinde ve aksesuarlarında gösterdikleri gibi yaşam alanları olan evlerinde de göstermektedir. Eski olan her objeyi geçmişten çıkarıp günümüzün modern hayatlarında tekrar yorumlayan vintage tutkunları için bu yazımızda güzel bir duvar dekorasyonu objesinden bahsedeceğiz: vintage duvar saatleri.

Vintage duvar saatleri, naftalin kokulu bir mekânın vintage tarzını daha da güçlendirebileceği gibi; modern bir hayatın düz ve sade formda dizayn edilen mekânlarına da oldukça yakışmaktadır. Vintage duvar saatleri modasını daha yakından inceleyeceğimiz bu yazımızda sizin için ilham olabilecek görseller de sunmaktayız.

VİNTAGE DUVAR SAATLERİ: HEM BÜYÜK HEM ESKİ
Boş kalan ve ne yapacağınızı bilemediğiniz bir duvarınız var ise, vintage duvar saatleri duvarınız için iyi bir seçim olacaktır. Büyük formdaki yapısı ile vintage duvar saatlerini tek başına kullanmak bile şık bir duvar dekorasyonu için yeterlidir.

TREND ALARMI: AHŞAP VİNTAGE SAATLER
Vintage duvar saati dediğimizde hepimizin gözünde canlanan ve belki de en popüler modellerden biri olan ahşap vintage saatler, ahşabın doğal dokusunu da işin içine katarak kullanıldığı mekânda doğal bir etki de yaratmaktadır. Özellikle üzerinde roma rakamlarının yazılı olduğu ahşap vintage saatler hem klasik hem de modern tarzda ev dekorasyonuna oldukça yakışmaktadır.

Büyük formda olmaları yüzünden oldukça gösterişli gözüken bu saatler, eski dokusu sayesinde istediğimiz vintage havayı bize sağlamaktadır. Bu sebeple seçeceğiniz saatin eski görünümde ve yıpranmış gibi gözüken bir dokuda olmasına dikkat etmelisiniz.

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top