facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Türk Tasarımcıların Dikkat Çekici Dekorasyon Fikirleri
Türk Tasarımcıların Dikkat Çekici Dekorasyon Fikirleri

Türk Tasarımcıların Dikkat Çekici Dekorasyon Fikirleri

Ev dekorasyonu için uzmanlara danışmak Türkiye için henüz çok yaygın olmayan bir durumdur. Bir çok kişi ev dekorasyonu yaparken tamamen kendi fikirlerini ortaya koymak ister. Dekorasyonda kullanılacak aksesuar ve eşyaları da tamamen kendi görüşüne göre tercih etmek isterler. Halbuki, bir dekorasyonun kusursuz olması için konunun uzmanlarına danışmak her zaman daha büyük fayda sağlar.

Ev dekorasyonunuzun kusursuz olmasını istiyorsanız, profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Eğer bu konuda imkanınız yoksa, profesyonel tasarımcıların gerçekleştirdiği dekorasyon örneklerinden fikirler oluşturabilirsiniz. Profesyonel bir dekorasyon gerçekleştirmek için, aşağıda yer verdiğimiz dekorasyon örneklerini inceleyebilir ve kendiniz için en uygun fikirleri oluşturabilirsiniz.

Samimiyet ve asalet

Küçük bir oturma odasını dekore etmek oldukça zor bir iştir. Ayrıca, açık mutfaklı bir salonun dekorasyonu da kendine göre çok daha zordur. İstanbul’da yer alan Escape From Sofa isimli şirketin bir projesi olan Olebella Residence’da oldukça zarif ve asil bir görünüme sahip bir dekorasyon elde edilmiş.

modern-ev-dekorasyonu-fikirleri

Paravan mucizesi

Bursa’da Niyazi Özçakar İç Mimarlık adlı şirketin oluşturduğu bir ev dekorasyonu ise, yemek alanı ile oturma bölümünü modern ve şık bir şekilde ayırdığı için dikkat çekiyor. Koyu renk bir paravan ile ayrılan salon, son derece modern bir atmosfere sahip.

salon-bolmek-icin-paravan-dekorasyon

Sıradışı ve sevimli

Yaratıcı bir dekorasyon fikri, özellikle de küçük evlerde ortaya çıkmaktadır. Büyük evlerin dekorasyonu nispeten daha kolay olurken, küçük dekorasyonlar ise daha fazla dikkat ister. Harper Özbirim’e ait olan Escape Homes Exclusive projesinde ise son derece sevimli ve kullanışlı bir ev dekorasyonu oluşturulmuş. Dekorasyonda kullanılan kanepe, dolap ve aksesuarların da muhteşem bir uyum içinde olduğunu görebilirsiniz.

kucuk-ev-dekorasyonu-ornegi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top