facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Trend Alarmı: Evlerde Leopar Deseni
Trend Alarmı: Evlerde Leopar Deseni

Trend Alarmı: Evlerde Leopar Deseni

Leopar deseni, son zamanlarda moda dünyasında olduğu kadar ev dekorasyonu dünyasında da artan bir ilgi ile kullanılmaktadır. İddialı yapısı ve vahşi-egzotik deseni ile kullanıldığı ortamı farklılaştıran leopar deseni, abartılı kullanıldığında ya da doğru noktalarda tercih edilmediğinde şık bir ev dekorasyonundan çok rüküş bir ev dekorasyonu yaratmanıza zemin hazırlayacaktır. Bu sebeple leopar deseni, her kadının çok sevdiği desenlerden biri olmasına rağmen kullanılma aşamasında en çok çekinilen desenlerin de başında gelmektedir.

Peki, ev dekorasyonunda leopar desenini doğru ve ölçülü bir şekilde kullanmak için nelere dikkat edilmesi gerekmektedir. İşte ev dekorasyonunda leopar kullanma sanatı…

Leopar Desenli Banyo Perdesi Leopar Desenli Abajur

Altın Kural: Küçük Detaylarda Kullanmak
Leopar deseni iddialı bir desendir. Ev dekorasyonunda bu iddialı deseni kullanmak isteyenler büyük parçalarda tercih etmek yerine daha küçük ve belirli noktalarda bu desene yer vermelidir. Bu sayede şık ve tarz bir ev dekorasyonu ortaya çıkarmış olurlar.

Banyo Takımı Dekorasyonunda Leopar Etkisi
Ünlü ev dekorasyon markalarının da tercih ettiği ev dekorasyonunda leopar kullanmanın basit bir yolu: siyah beyaz bir leopar desenli banyo takımı. Bu şekilde banyoda küçük bir detayda yer vereceğiniz leopar deseni ile hem şık hem de iddialı bir banyo dekorasyonu elde etmiş olursunuz.

Şık Yatak Odaları İçin: Leopar Desenli Abajurlar
Ev dekorasyonunda leopar deseni kullanmanın en şık yollarından birisi de abajur seçiminde leopar desenine yer vermektir. Yatak odasında, yatağınızın başında tercih edeceğiniz şık bir leopar desenli abajur ile yatak odanızın dekorasyonunu tamamen farklılaştırabilirsiniz.

Halılarda Leopar Deseni
Piyasada oldukça sık gördüğümüz leopar desenli halılar, özellikle hayvan desenlerinin ev dekorasyonunda popüler olmasının ardından oldukça revaçtadır. Antrelerde, yatak odalarında ya da girişte yolluk olarak tercih edilen leopar desenli halılar, ortama iddialı ve şık bir etki yaratacaktır.

Yastıklarda Leopar Deseni
Oturma odası dekorasyonunda leopar desenine yer vermek istiyorsanız, size önerimiz yastıklarda leopar desenine yer vermeniz olacaktır. Yastıklarda kullanılan leopar deseni, hem göz yormaz hem de dekorasyona şık bir dokunuş yapma imkânı sağlar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top