facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Teras ve Balkon Dekorasyonu için Öneriler
Teras ve Balkon Dekorasyonu için Öneriler

Teras ve Balkon Dekorasyonu için Öneriler

Yaz mevsiminin en önemli yaşam alanları olan teras ve balkonlar için harika dekorasyonu fikirlerimiz var. Bu dekorasyon fikirleri ile siz de kendi teras ve balkonunuzu çok şık biçimde dizayn edebilirsiniz.

Teraslar evin en keyifli yeri

Terasların ne kadar büyük bir keyif alanı olduğunu biliyorsunuz. Terasınızda hasır koltukta yudumladığınız kahvenin keyfini tarif bile edemeyiz. Bu yüzden de teras dekorasyonunuzu en ferahlatıcı biçimde oluşturmalısınız. Hayatın yoğun temposunu hafifletmek ve kendinizi daha iyi hissetmek için teraslarınızı en ideal biçimde kullanmaya çalışmalısınız. Büyük bir terasınız varsa, bir masa, sandalye takımı, uzanmak için hasır bir kanepe, rahat yastıklar, minderler ve çeşitli bitkilerle dekoratif bir dizayn oluşturabilirsiniz.

Balkonlarınızı doğru kullanın

Küçük apartman dairelerinin en huzur verici ve nefes almak için oluşturulmuş alanlarıdır balkonlar… Ancak, ülkemizde balkonların çok iyi kullanıldığı söylenemez. Özellikle de mutfak balkonlarının bir çoğu depolama alanı olarak ya da mutfağı genişletmek amacıyla camla kaplanıp mutfağın içine dahil edilerek kullanılıyor. Oysa hepimizin nefes almaya ihtiyacı var. Bu yüzden de, küçük bir balkonunuz olsa bile, çeşitli bitkiler ve dekoratif eşyalar ile nefes alma alanı haline getirebilirsiniz. Güneşli günlerin keyfini yaşayabileceğiniz balkonları, kışın da kullanma imkanına sahipsiniz. Cam balkon sistemleri ile balkonunuzu yazın açık kışın camla kapalı olarak kullanabilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top