facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Takım Mobilyaların Devri Bitiyor!
Takım Mobilyaların Devri Bitiyor!

Takım Mobilyaların Devri Bitiyor!

Günden güne çoğalan mobilya firmaları her yıl belirli tarzları belirleyip o tarzlar üzerinde benzer ürünler tasarlıyor ve bu yılın modası bu deniyor. Neredeyse tüm firmalar sadece akyalarında veya kollarında birkaç küçük değişiklik yaparak birbirleri ile aynı mobilyaları sunuyorlar işte bu yıl bu kısıtlamayı ortadan kaldıran bir trend ortaya çıktı. Tekleme mobilyalar devri. Öyle ki berjerin biri farklı diğeri farklı, üçlü koltuk onlardan çok farklı. Zigonlar pembe, koltuklar mavi bir diğeri ise rengarenk.

Country dekorasyon

Bu yıl zıtlığın yılı olarak tarihe geçiyor. Dekorasyondan modaya kadar birçok alanda zıt renkler birbiri ile buluşuyor. Adeta renk festivali havasında geçen 2015 yılında çiçekler ve çizgiler giysilerde ve mobilyalarda sıklıkla kullanılıyor. Parlak kumaşlar veya kendini gösteren kadifeler. İşte bu akımın öncülüğünü aslında geçen yıl ünlenen patchwork kilimler yapıyor. Öyle ki renkli tarzları ile kendilerine partner bulmak için mobilyalar ile eşleşen bu tarz zamanla rengarenk bir tarzı ortaya çıkarttı. Yine birkaç parçada sadelik var denilebilir. Bu sadelik tül renginde, kitaplık, televizyon ünitesi ve masalarda kendini gösteriyor. Ancak onlarında tasarımları bambaşka bir hal alıyor. Asimetrik görünümlü mobilyalar olarak karşımıza çıkan bu tasarımlar adeta çağın ne kadar modern olduğunu yansıtıyor.

Özellikle eski eşyaların tekrar değerlendirilmesi ve ilgi çekici hale dönüştürülmesi ile başlayan bu birbiri ile alakasız ancak zıtlık uyumu sağlayan eşyalar genel olarak bekarların tercihi oluyor. Eğlenceli ve enerjik bir hava katan bu tarzı salonunuzda kullanmak istemeseniz bile sizi neşelendirecek ve enerjinizi arttıracak bir alanda örneğin oturma odanızda uygulayabilirsiniz. Baktıkça içiniz açılacak ve zaten dağınık görünen bu tarzda kendinizi rahat hissedeceksiniz.

Dekorasyon Fikirleri

Takım mobilyalar devri bitiyor dedik ancak elbette ki bu bir latife ancak tek düzelik kazanan bu mobilyalara illaki bir heyecan bir dokunuş gerekiyor. Bizim tavsiyemiz tek bir mağazadan koltuk takımı alabilirsiniz ancak solun için aynı takımın devamı olan yemek masa takımı, televizyon ünitesi ve benzeri ürünleri de biraz daha seçenek görmeden farklı tarzları test etmeden tercih etmeyin. Çabuk sıkılırsınız bizden söylemesi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top