facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Tabaklarınızı Tuvale Çevirin
Tabaklarınızı Tuvale Çevirin

Tabaklarınızı Tuvale Çevirin

Ev dekorasyonu için yeni fikirler üretmek ve bu fikirleri hayata geçirmek oldukça önemlidir. Bu noktada size sunacağımız yaratıcı dekorasyon önerileri arasında tabaklarınızı tuvale dönüştürme fikri de yer alıyor. Evinizde farklı köşeler yaratmak istiyorsanız, kullanmadığınız tabaklarınızı boyayarak kendi zevkinize uygun alanlar oluşturabilirsiniz. Tabaklarınızı tuvale dönüştürmek için ihtiyacınız olan tek şey boyalar ve biraz hayal gücü. İstediğiniz renkleri ve desenleri kullanarak tabaklarınızı değerlendirebilir, tıpkı bir tuvale resim çiziyormuş gibi tabaklarınıza resim çizebilirsiniz. Bazen bir manzara resmi, bazen de sadece güzel bir çiçek figürü size oldukça renkli alanlar yaratmakta teşvik edecektir.

taba-boyamam

Ev dekorasyon fikirleri arasında yer alan tabakları tuvale çevirme fikri için çok yetenekli ya da usta bir ressam olmanıza gerek yok. Sadece uygun boyaları kullanarak tabaklarınızın üzerine istediğiniz desenleri çizebilirsiniz. Bunun yanı sıra sadece renkleri karıştırarak da beyaz bir tabağı rengarenk bir görüntüye ulaştırabilirsiniz. Tasarlamış olduğunuz tabakları değerlendirmek için bu tabakları duvarınızı asabilir ya da mutfak gibi alanlarda dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Tabaklarınızın altına uygun destek ürünlerini alarak oturma odası, misafir odası ve benzeri alanlarda da boyamış olduğunuz tabaklarınızı sergileyebilirsiniz.

tabak-boyama-duvarda-tabaklar

Son yıllarda oldukça moda olan ve dekorasyon fikirleri arasında da farklı bir yer edinen tabak boyama, birçok usta sanatçı tarafından da uygulanıyor. Doğa manzaraları, insan yüzleri, hayvan ve çiçek figürleri gibi detayların boyandığı tabaklar, yeniden kullanım açısından da oldukça elverişli ürünler arasında yer alıyor. Çizilen, hasar alan ya da çatlayan tabaklarınızı da aynı şekilde tuvale dönüştürerek farklı tasarımlara imza atabilirsiniz. Evinizin her alanında değerlendirebileceğiniz tuval tabakları çocuklarınızla gerçekleştireceğiniz etkinlik saatlerinde boyamanız ve evinizin dekorasyonuna çocukların da yaratıcı zekası ile katkı sağlamanız mümkün.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top