facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Sonbahar Dekorasyonu Ev Aksesuar Dosyası
Sonbahar Dekorasyonu Ev Aksesuar Dosyası

Sonbahar Dekorasyonu Ev Aksesuar Dosyası

Ev dekorasyonunda mevsimlerin etkisi kaçınılmazdır. Değişen mevsimler, ev dekorasyonunda da mevsime uygun bir takım değişiklikleri beraberinde getirecektir. Yaz mevsiminin son demlerini yaşadığımız şu dönemlerde bazı evler için şimdiden sonbahar hazırlıkları başladı bile… Ünlü ev dekorasyonu markalarının sonbaharda ev dekorasyonu trendlerini yavaş yavaş belirlemeye başladıkları şu günlerde, gelin sonbahar dekorasyonunu tamamlayacak olan ev aksesuarlarına daha yakından bakalım.

İşte evinizi yazlık bir mekândan, sonbahara uygun sıcak ve samimi bir mekâna döndürecek aksesuarlar…

Sıcak Ve Samimiyet: Mum
Sonbahar ve kış dekorasyonu
, ev dekorasyonunda sıcaklık ve samimi bir atmosfer yaratan aksesuarların başında mumlar gelmektedir. Mumlar, yaydığı hafif loş ışık ve mekâna kattığı romantik atmosfer sebebi ile yazı terk ettiğimiz ve kışa merhaba deme hazırlıkları yaptığımız sonbaharda bizi teselli edecektir.

Aromatik Kokulu Yağlar Sonbahar İçin Mumluk

Samimi Bir Dokunuş: Kırlentler
Oturma odası dekorasyonunda kullanılan kırlentler, mekâna hem samimi hem de sıcak bir atmosfer kazandırabilirsiniz. İsterseniz yaz mevsiminin desenlerini ve etkisini üzerinde taşıyan kırlent kılıflarınızı, sonbahar etkisini hissettiren desen ve renklerde kırlent kılıfları ile değiştirebilirsiniz.

Ev Aksesuarı Kırlent Kılıfı

Kek Stantları İle Yapılan Dekorasyonlar
Yaz mevsimi geldiğinde nasıl ki insanın aklına ilk gelenlerden biri soğuk bir limonata oluyorsa; sonbahar ve kış mevsiminde de insanın aklına ilk gelen evin içerisinde yayılan ve mis gibi kokak kek kokusudur. Keklerinizi en iyi şekilde sergileyeceğiniz kek stantları da sonbahar dekorasyonunda en önemli aksesuarlar haline gelebilir.

Sıcak, Keyif, Tembellik: Battaniyeler
Soğuyan havanın belki de en iyi temsili, evinizde battaniyenize sarılıp hantallık yaptığınız o fotoğraf karesidir. Dolayısı ile keyifli bir sonbahar dekorasyonu için en önemli aksesuarlardan birisi de battaniyelerdir. Desen ve renk konusunda sonbaharın ve genel dekorasyon tarzınızın çizgisine devam ederek seçeceğiniz battaniyeler ile keyifli geçecek akşamların da zeminini hazırlamış olursunuz.

Sonbahar Ev Aksesuarları

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top