facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Siyah Sarkıt Aydınlatmalar ile Dekorasyon Örnekleri
Siyah Sarkıt Aydınlatmalar ile Dekorasyon Örnekleri

Siyah Sarkıt Aydınlatmalar ile Dekorasyon Örnekleri

Dekorasyonda en önemli detaylardan birisi aydınlatmalardır. Aydınlatma modelleri ve tasarımları bir çok farklı görünümde üretilmektedir. Önemli olan en pahalı aydınlatmayı almak değil, en sıradan aydınlatmayla da şık bir dekorasyon planlayabilmektir. Siyah sarkı aydınlatmaları son zamanlarda bir çok ev ve işyeri dekorasyonunda görüyoruz. Oldukça kaliteli ve şık bir görünüm sergiyelen bu aydınlatmalar ile yapılmış dekorasyonları sizler için araştırdık.

Siyah Sarkıtlar ile Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyonunda klasik görünümün dışında modern ve minimalist etkiler yaşamak isteyenler için çok şık dekoratif fikirler sunulmaktadır. Bu dekoratif fikirlerden birisi de siyah renkli sarkıt aydınlatmalardır. Modern ve minimalist ev dekorasyonlarında sıkça gördüğümüz bu aydınlatmalar ile siz de çok hoş dekorasyon planlaması yapabilirsiniz. Siyah sarkı aydınlatmalardan bir kaç tane bir arada kullanarak odanın dekorasyonuna daha da dikkat çekicilik katabilirsiniz.

Siyah Sarkıt Aydınlatmalar ile Mekan Dekorasyonu

Restoran, cafe ve ofis dekorasyonlarında sarkıt aydınlatmaları sıkça görüyoruz. İç mimarlar tarafından da çok tercih edilen bu aydınlatmalar ile modern dekorasyonlar oluşturulabilmektedir. Modern ve göz yormayan bir dekorasyon planlıyorsanız, bu sarkı aydınlatmaları da alışveriş listenize eklemenizi öneriyoruz. Büyük boyutları olmadığı için göz yormayan bir dekorasyon yapmanıza olanak sağlıyor. Dekoratif amaçlı tercih edilen bu sarkıtlar ile loş ışık ortamı da yaratabilirsiniz. Sadece sarkıtlar ile oluşan loş bir aydınlatma istemezseniz, bunlar haricinde spot aydınlatmalara da yer verebilirsiniz. Siyah sarkıtlar ile birlikte spot aydınlatma kombini yapmak için spotların da modern tasarıma sahip olması gerekiyor. Duvar ve tavan kenarlarına yerleştirilen modern tasarımdaki spotlar ile çok hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top