facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Siyah Mutfak Dolapları
Siyah Mutfak Dolapları

Siyah Mutfak Dolapları

Modern tarzda dekore edilmiş evler, son dönemde iç mekân dekorasyon dergilerinin sayfalarını süsleyen en popüler tarzlardan birisidir. Sade fakat şık, abartıdan uzak ve fazla eşyaya karşı bir dekorasyon tarzı olan modern dekorasyon tarzı; oturma alanlarından yatak odasına, salondan mutfağa kadar evin her alanına rahatlıkla uygulanabilen bir dekorasyon tarzıdır. Bu tarz bir dekorasyonu mutfağa uygulamak ise son dönemde bayanların en çok tercih ettiği mutfak dekorasyon tarzlarından birisidir. Vaktinin çoğunu mutfakta geçiren bayanlar, mutfaklarında modern çizgiler görmekten hoşlanmaktadır.

Modern bir mutfak dekorasyonu yaratmak isteyenler için bu yazımızda son döneme de damgasını vurmuş oldukça moda olan bir uygulamadan bahsedeceğiz: siyah mutfak dolapları. Mutfak dolabı rengine karar verirken, siyah pek tercih edilen renklerden değilken; son dönemlerde siyah-beyaz modasının adeta patlama yaratması ile birlikte mutfakta da siyah ve beyaz ikilisine çokça rastlar olduk. Bu yazımızda sadece siyahtan oluşan mutfak dolaplarını inceleyip, siyah mutfak dolapları ile nasıl bir dekorasyon tarzı oluşturabileceğinizin üzerinde duracağız.

Hem Gösterişli, Hem Şık, Hem Asil: Siyah Mutfak Dolapları
Siyah mutfak dolapları;  hem şık bir mutfak yaratmak hem de mutfakta gösterişli bir hava yakalamak isteyenlerin son dönemde en çok tercih ettiği uygulamalardan birisidir. Siyah mutfak dolaplarından oluşan bir mutfak dekorasyonu sıcak ve samimi olmaktan çok; mesafeli, ihtişamlı ve tamamen modern hayata uygun formlarda olacaktır.

Siyaha En Çok Yakışan Renk: Beyaz
Mutfak dekorasyonu
nuzda seçiminizi siyah mutfak dolaplarından yana kullandıysanız, mutfağınızın geri kalanında siyahın en iyi tamamlayıcı rengi olan beyaza yer verebilirsiniz. Bu şekilde bir kullanım ile siyah mutfak dolaplarını daha net bir şekilde vurgulamanız da mümkün olacaktır. Mutfak dolaplarınızı siyah seçtiğinizde ve geriye kalan alanlarında renk tercihinizi beyaz renkten yana kullandığınız takdirde daha ferah ve daha geniş bir mutfak algısına da imza atmış olacaksınız. Bu sebeple siyah renk mutfak dolaplarını beyaz mermer tezgâh, beyaz yer karosu ve beyaz perdeler ile tamamlayıp, siyah dolaplara olan ilgiyi ön plana çıkarabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top