facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Siyah Çerçeveler ile Minimalist Ev Dekorasyonu
Siyah Çerçeveler ile Minimalist Ev Dekorasyonu

Siyah Çerçeveler ile Minimalist Ev Dekorasyonu

Minimalist ev dekorasyonu son zamanlarda sıkça tercih edilmeye başlandı. Ülkemizde henüz çok nadir tercih edilse de, zamanlar o abartılı, gösterişli, rengarenk evlerin tümünün minimalist dekorasyon ile dizayn edileceğinden eminiz. Minimalist dekorasyon, sade ama dikkat çekici bir dizayna sahiptir. Genellikle beyaz ağırlıklı kullanılır. Beyazla birlikte siyah ve gri de olmazsa olmazlardır.

siyah-cerceveler-ile-minimalist-ev-dekorasyonu-10 siyah-cerceveler-ile-minimalist-ev-dekorasyonu-8

Ülkemizde son dönemlerde rengarenk evler dizayn edilmeye başlandı. Bu derece renkli evler, başta sevimli ve hoş görünse de zamanla sıkıcı bir atmosfere neden olacaktır. Bu yüzden, yeni ev dekorasyonu yapacak kişilere kesinlikle renkli dekoru tercih etmemeleriniz öneriyoruz. Renkli dekorasyon tercih edilecekse de, eser miktarda yalnızca dekoratif eşyalarda olmalıdır.

Minimalist Dekorasyonun Olmazsa Olmazı Siyah Çerçeveler

Yurtdışında tasarlanan minimalist evlerde görmeye alışkın olduğunuz siyah çerçeveler, hem çok dikkat çekici hem de sadeliği ile göz yormuyor. Çeşitli boyutlarda tercih edilen siyah çerçeveler, eve daha büyük bir kalite ve lüks atmosfer katıyor. Siyah çerçeveler içine yerleştireceğiniz görsellerin de minimalist dizayna uygun olması gerekiyor. Siyah çerçeve içlerinde genellikle siyah beyaz görseller yer almaktadır. Son zamanlarda, bu çerçeve içlerinde kurutulmuş ve siyaha boyanmış çiçekler görüyoruz. Siz de el becerinize güveniyorsanız, bu tür dizaynlar oluşturabilirsiniz.

siyah-cerceveler-ile-minimalist-ev-dekorasyonu-6Siyah çerçeveli duvar resimleri, hem salonda hem yatak odasında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hatta bazı ev dekorasyonlarında mutfak tezgahları üzerinde bile kullanıldığını görmekteyiz. Siz de siyah çerçeveli duvar resimleri ile evinizi minimalist dizaynda dekore edebilirsiniz.

Eviniz lüksün, saflığın, doğallığın sembolü olsun istiyorsanız, kesinlikle minimalist akımı takip etmelisiniz. Sosyal medyada minimalist dizayna sahip bir çok dekoratörün hesabı bulunmaktadır. Bu dekoratörleri takip ederek siz de kendi eviniz için fikirler oluşturabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top