facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Siyah Beyaz Temalı Fikirler
Siyah Beyaz Temalı Fikirler

Siyah Beyaz Temalı Fikirler

Ev dekorasyon örnekleri arasında farklı bir yaklaşım ile anlatmak isteyeceğimiz tasarımlardan bir tanesi siyah beyaz gibi zıt renkler ve bu tonlara yakın alaşımlar ile oluşturulmuş olanlardır. Ev aksesuarlarını düşünün! Beyaz koltuklar tam karşınızda siyah bir yemek masası, üzeri cam kaplama, yer ve tavan kaplamaları siyah ve beyaz ağırlıklı, sehpalarınız gri tonlarda ve bu evde renkli ev eşyası kullanmayı istemiyorsunuz. Sizce ne kadar hoş olabilir?

Siyah Beyaz Dekorasyon

Hayal Değil Gerçek!
Siyah kaplamaların daha zayıf olduğu ve beyaz duvar ve zeminlerin ağırlıklı düşünüldüğü bir eviniz özellikle güneşi tam olarak alabiliyorsa belki sizden mutlusu olmayabilir. Elbette aydınlatma ürünlerine de gerekli önemi verirseniz ve sadeliğin (ev eşyalarının gerektiği kadar yerleştirilmesi) abartılı olmaması kuralını da uygularsanız son derece göz alıcı görünüşleri oluşturmanız mümkündür. Mutfaktasınız ve siyah buzdolabınızın hemen yanındaki dolapların tamamı beyaz, tezgâhınız grimsi düz tonlarda ve metrekaresi eğer geniş ise büyük boy bir yemek masası ile süslemelisiniz. Çalışma becerinizi ve beyin yeteneklerinizi konuşturmak için etraftaki göz yorucu ve dikkat dağıtıcı ne kadar obje varsa azaltılması yöntemi benimsenmiş ve ofis dekorasyonuna önem veren bir bireyseniz evinizde çalışma odası kurmak istiyorsanız en azından bir odanızı bu şekilde dekore etmenizi öneriyoruz. Evinizin her odası aynı açılardan ışığı alamayacak ve önce bu odayı keşfetmek ile ilk adıma başlayın ve resimleri incelerken aklınızda bazı fikirler hemen belirmeye başlayacaktır.

Ev Dekorasyonu

Dinlendirici Bir Atmosfer
Dolaplar oluşturulurken en umulmadık bölgelere yerleştirilen çekmeceler, masa altındaki bazı özel boşluklar, şeffaf malzemelerin beyaz ve siyahın bir araya karıştığı ortamda kullanılması, kaliteli aydınlatma ürünleri ile mükemmelliğe yakın dokunuşların yakalanması, gözlerinizi dinlendirmeniz gibi pek artı özelliğe sahip bir evi kim istemez ki? Eşyalardaki renklerin neler olabileceğini söyledik ve en önemli detay belki hiçbir yüzey tasarımına sahip olmamalarıdır. TV izliyorsunuz ve masanızın düz siyah olması, dama siyah beyaz ile oluşturulması arasındaki farkı düşünün.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top