facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Şık Banyo Dekorasyonu
Şık Banyo Dekorasyonu

Şık Banyo Dekorasyonu

Şık Tuvalet ve Banyolar İçin

Bu yazımızdan şık banyo ve tuvaletler fikirlerinden faydalanabilirsiniz mesela banyonuzun ya da duşunuzun led ışıklarla aydınlatılması banyonuzda farklı bir hava yaratacaktır.

Farklı mobilyalarla banyonuza hayat verebilirsiniz örneğin eski bir yemek masasını ya da çalışma masanızı banyoda lavabo altında kullanarak, ışıltılı ayna ve aksesuarlarla şık bir görüntü yaratabilirsiniz. Banyonuzda farklı bir tasarım yaratmak ve değişiklik size de iyi gelecektir.

Güzel Banyom
Artık iyice eskiyen fayanslarınızı değiştirmek istiyorsanız duvarların bir kısmını ya da yalnızca bir kısmını ayna ile kaplayabilirsiniz. Aynalar banyonuzun ferah ve daha geniş gözükmesini sağlayacaktır. Yalnızca kullanımı ve temizliği biraz zor olabilir bu unsuru da gözden kaçırmadan karar verin.

Banyonuzda sabun, havlu ya da diğer eşyalarınızı yerleştirmek için dekoratif bir merdiven de kullanabilirsiniz. Açık raflarda dikkat edilmesi gereken konu, açıkta yer alacakları için her zaman düzenli olmak ve bunu sağlarsanız da, son derece şık görünecektir. Havlularınızı farklı şekillerde katlayabilir, kenar boşluklarında aksesuar kullanabilirsiniz. Düz ve açık renk banyolarda renkli dekoratif malzemeler kullanmanız da banyonuzun çok güzel gözükmesini sağlayacaktır.

Eğer büyük bir banyonuz varsa, klozetinizi kenara bir yere, küvet, lavabo ve duşunuzu da banyonun tam ortasına yerleştirin. Aydınlatmanın da çok önemli olduğu banyolarda yeterli ışığı olan ve yönü değiştirilebilen aydınlatmalar kullanın. Yumuşak ışıklar ve kokulu mumlar da tercih ederek, şıklığı arttırabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top