facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Sezonun Trendi: Dekoratif Puf Modası
Sezonun Trendi: Dekoratif Puf Modası

Sezonun Trendi: Dekoratif Puf Modası

Ev dekorasyonunda özellikle oturma alanlarında farklılık ve trend bir görünüm yakalamak isteyenlere sezonun en popüler dekorasyon aksesuarlarından birini önereceğiz: dekoratif puflar. Hem evinizin dekorasyon tarzını tamamlayacak, hem de canlı renk ve desenler ile yaşam alanlarını hareketlendirecek birbirinden şık ve dekoratif puflar, 2016 dekorasyon modasına şimdiden damgasını vurdu bile! İşte 2016 yılında ev dekorasyonlarını renklendiren ve hareketlendiren puf modelleri…

Ahşap Ayaklı Puflar
Ev dekorasyonunda sıcak ve samimi bir etki yaratmak isteyenler için ilk önerimiz ahşap ayaklı dekoratif puf modelleri olacaktır. Bir çok canlı renk ve desen seçeneğine sahip olan ahşap ayaklı dekoratif puflar, şık tasarımları ile yatak odasından oturma odasına kadar her alanda rahatça kullanılabileceğiniz stil sahibi tasarımlardır. Üstelik farklı desenlerde tasarlanması ile isterseniz geleneksel motiflerin ön plana çıktığı bir model seçerek evinizde klasik ve modern tarzı birleştirebilir, ister desenleri bir arada kullanarak eklektik bir stil yaratabilirsiniz.

Geleneksel Sevenlere: Kilim Desenli Dekoratif Puflar
Ev dekorasyonunda geleneksel çizgilerden hoşlanıyorsanız kilim desenli dekoratif puf modelleri ile iç mekanı tam istediğiniz tarzda ve desende dekore edebilirsiniz.  Ahşap ayaklı pufların kilim deseni ile birleşmesi hem samimi hem de geleneksel bir görünüm ortaya çıkaracaktır.

Etnik Ve Bohem Sevenlere: Etnik Desenli Dekoratif Puflar
Etnik tarz bir ev dekorasyonundan hoşlanıyorsanız, size önerimiz etnik desenlerin yer aldığı dekoratif puf modelleri olacaktır. Özellikle mavi-beyaz renklerde dekore edilen etnik desenli puflar, minimal bir dekorasyonu hareketlendirmek için bile kullanılabilir.

Patchwork Yine Moda!
Patchwork deseni, son dönemde desen modasının ev dekorasyonunda ön plana çıkması ile en çok kullanılan desenlerden birisi haline gelmiştir. Dekoratif puf modelleri arasında patchwork desenli puf modelleri de oldukça popülerdir. Özellikle bohem tarza uygun dekore edilmiş evlerde patchwork desenli puflar, oldukça revaçtadır.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top