facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Sezonun En Trend Renk İkilisi: Bakır Rengi-Pudra Pembesi
Sezonun En Trend Renk İkilisi: Bakır Rengi-Pudra Pembesi

Sezonun En Trend Renk İkilisi: Bakır Rengi-Pudra Pembesi

Ev dekorasyonunda bazı renk ikilileri adeta kült renkler haline gelmiş ve neredeyse her evde karşımıza çıkmaktadır. Beyaz-siyah, kahve tonları ile beyaz, mavi- beyaz gibi renk ikililerinden sıkılanlar ve evlerinde farklı renk tonlarına yer vererek dekorasyon trendlerini yakından takip edenler ise, sezonun favori renk tonlarını bir arada kullanarak hem modern hem de trend bir dekorasyon anlayışına sahip iç mekanlar ortaya çıkarmaktadır. İşte bu renk ikililerinden birisi, sezonda oldukça popüler olarak kullanılan renk tonları olan bakır ve pudra pembesi birlikteliğidir.

Bakır Rengi Dekorasyon Bakır Rengi Pembe Rendi Pembe Rengi Dekorasyon

Bilindiği gibi 2016 yılı, ünlü dekorasyon firmaları ve ev dekorasyon trendlerine yön veren bazı ünlü renk enstitüleri tarafından belirlenen favori renkler çerçevesinde ‘pastel renklerin yılı’ olarak ilan edilmiştir. Bu kapsamda Pantone Renk Enstitüsü de 2016 yılının rengi olarak pembe kuvars ve bebe mavisi rengini seçmiş, ev dekorasyonunda trendlere yön veren büyük markalar da vitrinlerinde bu iki rengin birlikteliğine oldukça yoğun bir şekilde yer vermiştir. Bu renkler bir arada kullanıldığı gibi ayrı da kullanılarak, yeni renk birlikteliklerine imkan tanımıştır. İşte bu renk ikililerinden birisi olan bakır rengi ve pudra pembe renk birlikteliği de hem modern, hem trende uygun hem de şık ve soft mekânlar elde etmeyi sağlamaktadır.

Bakır Rengi Pembe Kuvars Pembe ve Bakır Rengi Dekorasyon

İşte pudra pembe-bakır rengi dekorasyonun birbirinden güzel uygulama örnekleri…

Hem Masalsı Hem Şık Ve Modern: Pudra Pembe Ve Bakır Rengi
Pudra pembe rengi
, soft ve pastel etkisi sebebi ile masalsı ve romantik bir dekorasyon yaratmak isteyenlerin ilk tercih ettiği renklerden birisi olmaktadır. Sıcak ve samimi mekanlar yaratan pudra pembesi ev dekorasyonunu daha modern ve trende uygun bir şekilde tamamlamak için sezonun başka bir trend rengi olan bakır renginden yardım alınabilir. Bakır rengi, modern ve şık bir dekorasyondan hoşlananların son zamanda en çok kullandığı renklerden birisidir. Bakır renginin ev dekorasyonuna getirdiği şık ve modern-endüstriyel etki, pudra pembe renginin sıcak ve pastel etkisi ile birleşerek hem modern ve şık; hem de sıcak ve samimi bir mekân elde edilmiş olacaktır.

Bakır Pembe Bakır Pembe Renk

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top