facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Sevgililer Günü için Kendin Yap Fikirleriyle Dekorasyon
Sevgililer Günü için Kendin Yap Fikirleriyle Dekorasyon

Sevgililer Günü için Kendin Yap Fikirleriyle Dekorasyon

Sevgililer günü için yapılan hazırlıkların bir kısmı da ev dekorasyonunda gerçekleşmektedir. Sevgililer gününü evde kutlamak isteyenler için birbirinden dikkat çekici tasarımları kendi ellerinizle hazırlayabilirsiniz.

Sevgililer gününde parayla alabileceğiniz bir çok hediye mevcut ancak, kendi el emeğinizle yaptığınız bir hediyenin yerini asla tutamaz. Hem bayan hem de erkekler için kendi ellerinizle hediyeler hazırlayabilirsiniz. Kolayca yapabileceğiniz bu hediyeler ve süslemeler ile evinizi tam bir aşk yuvasına dönüştürebilirsiniz. sevgililer gününde evinizin atmosferini değiştirmek istiyorsanız, aşağıda yer verdiğimiz fikirleri incelemenizi öneriyoruz.

Sevgililer Günü için Neler Yapılabilir?

Sevgililer günü için hazırlayabileceğiniz bir çok aksesuar örneğini sizlerle paylaştık. Bu aksesuarları hazırlamak için ihtiyacınız olan malzemeler kısaca; kumaş parçaları, iplikler, kartonlar ve hayal gücünüze bağlı her şey. Örneğin, kalp formunda keseceğiniz kırmızı kağıtları iplere geçirerek duvarlara alabilir ya da yemek masanızı süsleyebilirsiniz. Yatak odanızın etrafına ve yatağın üzerine de kırmızı kalp şeklinde kumaşlar ile aşk yatağına çevirebilirsiniz. Ayrıca, cam kavanozları kullanarak kahve ya da çubuk tarçınlar yerleştirip güzel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Kavanozların içine yerleştireceğiniz kahve ve tarçın ile evinize çok hoş kokular saçmış olacaksınız.

Sevgililer Günü için Hediyelik Hazırlıkları

Sevgililer günü hediyesi için el yapımı ürünler bayanların daha fazla ilgisini çekiyor. Eğer bayan için hediye hazırlayacaksanız, bir çok süs eşyası ve aksesuar yapabilirsiniz. Erkekler için ise, satın alacağınız hediyeyi kendi ellerinizle paketleyerek ilgisini çekebilirsiniz. Kadınlar her hediyeyi beğenir ancak, erkekler için kullanabilecekleri hediyeler önemlidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top