facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Sepetleri Dekore Etmenin Yolları
Sepetleri Dekore Etmenin Yolları

Sepetleri Dekore Etmenin Yolları

Hazır sepet eşyalarını yapay çiçek yerleştirmek için kullanırken, minik olmalarını ve duvarda asılı kalmalarını sağlamak ne kadar zarif ise daha geniş sepet modelleri için ilginç önerilerimizi bu yazımızda fazlasıyla bulacaksınız.

Sepetleri Evimizde Ne Şekilde Kullanabiliriz?
Örgü sepet modelleri hazır olarak satılırken genelde uzun ömürlü oluyorlar. Plastik olanlarda bu doğallığı tam olarak bulamasanız bile yine de kullanmamak için bir bahane değil. Mutfak tezgahınızın yanına kahvaltı tepsisi eşyasında birkaç kahvaltılık yiyeceği ekleyerek sevdiğinize yatakta servis etmek istiyorsanız, sepetlerin zeminini biraz güçlendirmelisiniz. Mutfakta baharatlık, zeytinyağı, küçük çiçeklerin büyümesi için saksıları bile yerleştirebilirsiniz. Dosya, dergiler, kitap ve pul koleksiyonlarınız için geniş ve derin sepetleri tercih ederken; arzu ederseniz bunları bir çengel yardımı ile duvara asabilirsiniz.

İlginç Fikirler, Dekoratif Öneriler
Derin dondurucunuzda plastik sepetleri ekleyerek kışın yaz aylarında sakladığınız yiyecekleri tüketebilirsiniz. Sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapmak için özel günlerde içine pek çok yiyecek yada hediye eşyasının eklendiği ve özel notların bir hediye paketi eşliğinde üzerine işlendiği sepetlere ne demeli? Anneleriniz için örgü malzemeleri, çeşitli kumaş ve yünlü eşyaları saklamak için kalın karton kutulardan daha iyisini sunabilirsiniz. Dolap kapakları olmayan masalarınıza uygun sepetler alarak yan tarafından kulp oluşturacak şekilde birkaç örgü yerini çıkartırsanız çekmeceniz şimdiden hazır. Sepet yapımı için malzeme tedarik ederseniz, nasıl yapılacağına dair video sitelerinde bol miktarda eğitim bulacaksınız. Daha az maliyet ve daha fazla sepet isteyenler için önerilir. Gardırop büyüklüğü yeterli olmayan ve eşyaları dağınık olarak her tarafta duran ev sahipleri için her boyutta ve her yerde kullanabilecek sepetleri sizler için seçtik ve resim olarak yazımıza ekledik. Bütçenizi pek sarsacağını düşünmüyoruz ve pahalı ev eşyalarını sevdiklerinize götürmekten artık sıkılmışsanız küçük ve sevimli sepetleri denemelisiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top