facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Sarı Renkli Modern Banyo Dekorasyon Örnekleri
Sarı Renkli Modern Banyo Dekorasyon Örnekleri

Sarı Renkli Modern Banyo Dekorasyon Örnekleri

Banyo dekorasyonunda modern bir etki hissetmek için sarı renkli dizaynları tercih edebilirsiniz. Sarı renkler ile ferahlatıcı bir banyo yaratmış olursunuz. Sarı renk ile gri, siyah ve beyaz kombinasyonu oluşturmanızı öneriyoruz. Bu renk tonları ile çeşitli dekoratif aksesuarlar ve ayrıntılara yer verebilirsiniz.

Farklı Tasarımlar Yaratın

banyoda-bisiklet-lavabo-tasarim

Oldukça farklı bir banyo dekorasyonu örneği ile karşı karşıyasınız. Bisikletle oluşturulan lavabo ile birlikte metal tabure detayı ve duvar aksesuarları çok dikkat çekici bir görünüm kazandırmış. Özellikle de cafe, restoran veya ofis banyo dekorasyonları için bu şekilde dikkat çeken bir dekorasyon planlayabilirsiniz.

Estetik bir Duvar Dekorasyonu

beyaz-renk-banyo-sari-renkli-mozaik-duvarlar-ve-gri-renk-boya

Sarı renkli mozaik taşlar ile oluşturulan duvar dekorasyonu, oldukça estetik bir görünüme sahip. Duvar boyasında da grinin kullanılması çok uyumlu bir tasarım yansıtmış. Siz de banyo dekorasyonunuz için bu modern örnekten ilham alabilirsiniz.

Mozaiklerin Dansı

geometrik-desenli-renkli-mozaikler-ile-banyo-dekoru

Sarı, gri ve beyaz renkli mozaikler ile oluşturulan bu duvar tasarımları, banyonun ambiyansına modern bir görünüm kazandırmış. Beyaz renkler kullanılarak oluşturulan bu küçük banyo, standartın dışında dikkat çekici bir görünüme sahip.

Rahatlatıcı bir Dekorasyon

ferah-bir-banyo-dekoru

Duşakabin yerine sarın renkli şık bir duş perdesi kullanımını tercih edebilirsiniz. Ayrıca, sarı renkli havlular ve dekoratif süslemeler ile siz de bu kadar şık ve ferahlatıcı bir banyo dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Banyo yerlerinde suya dayanıklı ahşap parke kullanılmış. Bu sayede de daha sıcak bir ortam yaratılmış.

Rahat Kullanımlı bir Banyo Dekorasyonu

sari-renkli-banyo-duvarlari

Dar ama uzun bir yapıya sahip bu banyo örneğinde, oldukça kullanışlı bir alan yaratılmış. Banyo dekorasyonunda çift lavabo yapılması da, aynı saatlerde işe giden çiftler için çok pratik bir rahatlık sağlıyor. Sarı renkli duvar boyası ve gri renk dolap kapaklarıyla birlikte, havlupanın siyah renkli tercih edilmesi çok modern bir kombinasyon oluşturmuş.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top