facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Şamdanlar ile Evinize Ruh Katın
Şamdanlar ile Evinize Ruh Katın

Şamdanlar ile Evinize Ruh Katın

Ev dekorasyonu ile ilgileniyorsanız bilirsiniz ki aksesuarlar kimi zaman mobilyalarınızdan, perdelerinizden daha önemlidir. Evinizi tepeden tırnağa oldukça iyi, harika eşyalarla döşediğinizi varsayın fakat yine de bir şeyler eksik kalacaktır. Bu eksiklik elbette ki aksesuarlar olacaktır. Duvarlarınıza pek çok resim yerleştirdiniz diyelim, halılarınızın ve perenizin uyumu da belki de bir harika. Ama bununla yetmez; birkaç biblonuz, aksesuarınız olmalı belki de en önemlisi masanızda yahut konsolunuzun, büfenizin üzerinde bir şamdan mutlaka olmalı. Yüzlerce şamdan modelleri mevcutken siz de evinizi bu harika parçalardan mahrum bırakmayın.

samdan-nasil-tercihedilmeli

Çok sade bir eviniz olsa bile, bir şamdan ve akabindeki yanan mumlar evinizin havasını bir anda değiştirecektir. Siz de evinizde bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyorsanız; evinize aynı zamanda bir ruh katmak isterseniz hemen bir şamdan edinin ve akşamları çok özel zamanlar olmasa bile ara sıra dekoratif şamdanlar üzerindeki zarif mumları yakın. Kendinizi özel hissetmek ve eve bir ruh katmak adına bu küçük adımı, evinize ve kendinize çok görmeyin. Mum ışığının loş büyüsüne kendinizi bırakın. Böylece artık ruhsuz, sıkıcı bir eviniz olmayacak bilakis harika havalı, dokulu bir eviniz olacak.

Salon dekorasyonu için olmazsa olmaz belki de şamdanlardır. Harika eşyalar bile bazen ruhsuz görünür. Bunu önlemenin amacı; birkaç küçük dokunuş ve harika şamdanların eşliği olabilir. Siz de zevkinize hitap eden bir ya da birkaç şamdan belirleyin ve evinizin arzu ettiğiniz her köşesine bu şamdanları yerleştirin. Ev dekorasyonu için klasik sayılabilse de oldukça modern bir çizgisi olan şamdanlar, sizin evinizin de baş tacı olmaya değer güzellikteler. Dilediğiniz renkten ya da malzemeden yapılmış bir şamdan hem sizin hem evinizin nefesi olacaktır…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top