facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Salon Dekorasyonunda Lambaderin Yeri
Salon Dekorasyonunda Lambaderin Yeri

Salon Dekorasyonunda Lambaderin Yeri

Modern görünüm ve farklı dekorasyonlar, son zamanlarda evleri değiştirmeye başladı. Country, klasik ve modernin harmanlandığı, vintage eşyaların ön plana çıktığı bir dekorasyon modası her zevke hitap eden parçaları sunmaya devam ediyor. Yeni trendlerde yer alan lambaderler de sıklıkla oturma odası ve salonlarda kullanılıyor.

Şıklık ve Modern Temanın Ayrılmaz Parçası: Lambader
Lambaderler
uzun zamandır evlerde yer alıyor. Aydınlatmada büyük yardımı olan lambaderler modern bir görünüm için ilk adım olarak görülüyor. Modern tarz sahibi kişilerin yanı sıra loş ortamlardan hoşlanan kişilerde özellikle oturma odalarında lambader tercih ediyor. Pratik bir kullanımı olan lambaderler evin istediğiniz köşesinde kullanmanız için serbest kullanıma sahip dekorasyon parçalarıdır. İster yatak odasında ister salonda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Üstelik lambaderler göz dostu olarak biliniyor yani göz sağlığınız açısında uygun bir aydınlatma çeşididir. Kitap okurken veya film izlerken güvenle kullanabilirsiniz.

Birbirinden Şık Lambader Çeşitleri Seçimi Zorlaştırıyor
Salonunuz için bir lambader almak istiyorsanız çok kararsız kalabilirsiniz. Tek ayaklı, ahşap, cam, farklı boylarda, koton veya kumaş başlıklı, farklı tasarımlı birçok lambader karar vermenizi zorlaştıracaktır. Salonunuzda lambader kullanmak istiyorsanız duvar rengi, perde ve koltuklarınızın rengine, kumaşına uygun bir lambader alabilirsiniz. Klasik bir tarzınız varsa tripot lambader olarak bilinen, üçayaklı genelde ahşap ayaklı, koton başlıklı lambaderleri tercih edebilirsiniz. Spor veya farklı bir tasarım için heykel gibi görünen lambaderler uygun olacaktır. Hem spor hem klasiğin harmanlandığı bir dekorasyona sahip iseniz ahşap ayaklı lambader kullanmalısınız.

Salonda Lambaderi Neyle Dekore Edeceksiniz?
Bir lambader aldınız, salon bütünlüğüne ayak uydurmasını istiyorsunuz. Lambaderler abajur tarzında üretilen uzun ayaklı aydınlatma sistemleri olarak bilinir ve her stille kolaylıkla uyum sağlar. Fiyat yönünden gayet uygun olan lambaderleri salonda birkaç destekleyici parçayla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Lambaderi rahat kullanabileceğiniz, kitap okurken veya film izlerken aydınlatma işlevini kullanabileceğiniz bir köşeye koyun. Örneğin, berjer veya ikili koltuğun yanı uygun bir köşe olacaktır. Koltukların yanında duvara yakın kullandığınız lambaderin yanına büyük kanvas tablo asarak dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Küçük bir salonunuz varsa kanvas tablo yerine çerçevesi lambaderin ayaklarıyla uyumlu olan büyük bir ayna asarak mekânı daha büyük gösterebilirsiniz. Eğer salonunuz oldukça geniş ise bir duvarı kütüphane için ayırın yanına ve lambaderi kütüphanenin yanında okuma koltuğu ile kullanın. Minik ahşap bir sehpa kendiniz için hoş bir köşe oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top