facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Sadeliği Sevenler İçin Salon Dekorasyon Önerileri
Sadeliği Sevenler İçin Salon Dekorasyon Önerileri

Sadeliği Sevenler İçin Salon Dekorasyon Önerileri

Ne kadar dekorasyon trendleri değişse de sade ve klasik severler sabit seçimlere sahip olur. yeni trendler arasından sizin tarzınızı yansıtan eşyaları ve objeleri bulmak için biraz araştırma yapmanız yeterli olacaktır. sadelik denilince akla tek düze renkler gelir akla, ancak sadelik tek düze renk değil aksine aynı materyalden yapılmış dekorasyon örneklerine verilen bir addır. Sade bir salon için örneğin ahşap veya metal tercih edilebilir.

Sade Salon Dekorasyonu

Ahşap hem klasikliği hem de spor görünümü destekleyen bir materyaldir. Önemli olan mobilyaların tarzıdır. Klasik çizgilerde genel olarak büyük mobilyalar ve el işçiliği olan eşyalar göze çarpar. Tabi bu klasikliği saten, kadife gibi kumaşlar destekler. Spor ahşap şıklığı ise neon renkler ile ortaya çıkar ve ahşabın yanında farklı türlerdeki eşyalarda kullanılır. Sadelik elbette ki çok düz olmak değildir aksine karmaşayı sevmeyenlerin tercihidir. Krom ayaklı koltuk takımı, aynı şekilde sandalye ve masa takımı düz renk bir halı ve sade jaluzi perdeler. Bunlar ne kadar ofis mobilyasını andırsa da evini bu tarz dizayn etmeyi tercih edenler oldukça fazladır. Bu tür dekorasyon örneklerinde büyük ancak az sayıda obje kullanılır.Orta Sepha Modelleri

Klasiklik ile sadeliği birleştirenler ise büyük mobilyalar tercih ederler. Bu tercihleri genel olarak büyük perdeler süsler. Bu yıl sade salonlar için ahşap, krom ve siyah bir araya geliyor. Öyle ki hem sade, hem klasik, hem spor hepsini bir arada yansıtıyor. Araya krem ve beyaz tonları da giriyor. Bu sayede biraz daha havası yumuşuyor.

Salon takımlarında koltuk, sehpa, televizyon ünitesi ve yemek masası kombinleri birlikte kullanılıyor. Eskiye nazaran artık birçok dolap ortadan kayboldu. Ve olmazsa olmaz abajurlar yerlerini alıyor.

Salon Masa Modelleri

Bu yıl sadelik için yapılması gereken sadece amaca uygun parçalar almak. Stor perdelerin popülerliği sona ererken uçuş uçuş perdeler göz dolduruyor. Tabi fon perdelerin etkili görünümünü de unutmamak gerek. Eğer sizde sade ancak şık bir salon dekorasyonu istiyor iseniz bu yıl mobilyalarınızı sade yastıklarınızı veya perdelerinizi havalı tercih edebilirsiniz. Bu sayede kendinizi şımartır ama tarzınızı da yansıtırsınız.

Salon İçin L Koltuk

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top