facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Saatli Aksesuarların Dekorasyondaki Yeri
Saatli Aksesuarların Dekorasyondaki Yeri

Saatli Aksesuarların Dekorasyondaki Yeri

Üzerinde saat bulunduran çeşit çeşit aksesuar son zamanlarda ev dekorasyonunda büyük yer kaplıyor. Üstelik bu saatli aksesuarlar, klasik saatlerden ve saatsiz dekoratif ürünlerden daha şık bir görünüm kazandırıyor. Bununla beraber evin herhangi bir yerinde saat olan objelerle, zamanı takip edebiliyorsunuz. Saat detayı çeşitli birçok dekoratif obje üzerinde yer alabiliyor. Saatli aksesuarlı evin her alanında kullanmamalısınız. Tek bir yönden veya en fazla iki yönden saatli aksesuarları vurgulayabilirsiniz. Aksi halde çok kalabalık bir görünüme neden olurlar.

Saatli Aynalar
Aynaların mekâna derinlik katmak gibi bir özelliği vardır. Işıl Işıl güzel bir ayna modeli üzerine yerleştirilmiş saatler, evinizin dekorasyonuna hareketlilik katabilir. Saatli aynaları, kolonlara, gömme alanlara yerleştirebilirsiniz. Özellikle küçük evlerin küçük odalarında aynanın işlevinden faydalanırken aynı zamanda saate sahip olmak önemlidir. Küçük evlerdeki sınırlı duvarları kalabalık görünümden kurtarır.

Saatli Tablolar
Tablo resimlerin üzerine yerleştirilen ve aktif olarak çalışan saatler, dekorasyonda farklı hava kazandırabilirler. Evinizin renk uyumuna yakışan, istediğiniz tarzdaki tablolar dekorasyon açısından önemlidir. Tablosuz duvarlar çıplak görünür. Bu nedenle mekânda tablo kullanıma yer vermek gerekir. Bu aşamada farklı olsun istiyorsanız; saatli tablolara yönelebilirsiniz.

Saatli Dekoratif Objeler
Büfelerin ve sehpaların üzerini süsleyen biblolar ve objelerin içinde de yer alan saatler, hem dekorasyon açısından hem de saatin görebileceğiniz alanlarda olması bakımından önemlidir. Dekoratif objelerin üzerindeki saatler, objenin boyutuna göre küçük veya büyük olabilir. Küçük saatli olan modelleri, göz açısına yakın alanlara yerleştirmelisiniz.

Saatli Ev Eşyaları
Eşyalarınızın üzerinde saat bulunması oldukça ilginç bir dekorasyon fikri olabilir. Saatler, ankesörlü telefonlarınızın üzerinde, çay sehpalarınızın üzerinde bulunabilir. Görsel açıdan büyük bir farklılık yaratan saatli eşyalar, günlük kullanımda saate ne kadar ihtiyaç duyulduğunun da göstergesidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top