facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Rengarenk Ev Dekorasyonu Fikirleri ile Hayatınıza Renk Katın
Rengarenk Ev Dekorasyonu Fikirleri ile Hayatınıza Renk Katın

Rengarenk Ev Dekorasyonu Fikirleri ile Hayatınıza Renk Katın

Tek renk bir ev dekorasyonu ile hayatınıza monotonluk katarsınız. Eğer çok fazla renkli eşyalardan hoşlanmıyorsanız bile, tek renk mobilyaların yanına çeşitli renklerde aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Sevdiğiniz renklerde oluşturacağınız dekorasyon kombinasyonları ile hayatınıza renk katabilirsiniz.

Rengarenk bir ev dekorasyonuna sahip olmak için, öncelikle duvarlardan işe başlayabilirsiniz. Duvarlarınıza boya ile ya da çeşitli kağıtlar ile renkli bir hava katabilirsiniz. Ardından da, koltuk takımları ya da koltukların üzerindeki minderler ile renk kombinasyonuna devam edebilirsiniz. Renkli bir ev dekorasyonu yapmak için tüm evi renklendirmeniz gerekmez. Hayatınızda bir enerji hissettiğiniz zamanlarda bir durak olarak kullanabileceğiniz herhangi bir oda ya da alanı renklendirebilirsiniz. Bununla birlikte, renkli dekorasyondan hoşlanıyorsanız, tüm evinizi de rengarenk bir hale getirebilirsiniz.

Farklı renk kombinasyonlarını kullanarak, modern bir ev dekorasyonu fikirleri oluşturabilirsiniz. Bunun için pastel tonları ve mat renk tonlarından faydalanabilirsiniz. Bu tonlar özellikle geçişler için etkili olmaktadır. Mavi, yeşil ve pastel renkler ile evinize sakinlik ve rahatlatıcı etki yaratabilirsiniz.

renkli-yatak-odasi-dekoru renkli-balkon-teras renkli-bir-oturma-odasi-dekoru

 

Salon dekorasyonu için de çeşitli renklerin kombinasyonlarını bir araya getirebilirsiniz. Bu şekilde küçük dokunuşlar ile renkli ve enerjik bir salon oluşturabilirsiniz. Salon dekorasyonunda renkleri kullanmak için, küçük yastıklar, renkli çiçekler ve renkli vazoları kullanabilirsiniz.

renkli-luks-bir-salon-dekoru

Kendinizi daha enerjik hissederek çalışmak için, home ofis dekorasyonunu da renkli bir hale getirebilirsiniz. Bunu yaparken, göz yorucu ve dikkat dağıtıcı detaylardan kaçınmalısınız.

renkli-home-ofis-dekorasyonu

Renki bir ev dekorasyonu yaparken, dinlendirici renk tonlarını araştırmanızı öneriyoruz. Bu renk tonları arasında maviyi unutmamalısınız. Mutlaka mavi renkli bir kaç parça detaya yer vermenizi tavsiye ediyoruz.

mavi-renkli-ev-dekorasyonu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top