facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Rengârenk Bahar Dekorasyonu Yaratın!
Rengârenk Bahar Dekorasyonu Yaratın!

Rengârenk Bahar Dekorasyonu Yaratın!

Bahar mevsiminin etkisini tamamen hissettirdiği ve çiçeklerin tüm renklerini sergileyerek rengârenk bir perspektif sunduğu günlerde, ev dekorasyonunda bahar değişikliği yapma hazırlığında olanlar doğanın renkli perspektifinden ilham alabilirler. İlkbahar mevsiminin renkler ve doğanın tüm cömertliğini sergilemesi ile verdiği hayat enerjisini ve mutluluğunu ev dekorasyonuna da yansıtmak mümkündür. Üstelik çok büyük değişikliklere de imza atmadan, sadece ufak bir dokunuş ile. Peki, bahar mevsiminin canlılığını ve enerjisini ev dekorasyonuna taşımaya imkân verecek olan bu dokunuş nedir? Evde küçük bir değişiklik gibi gözükse de etkisi oldukça büyük olan bu değişiklik renklerin kullanımıdır.

Ev dekorasyonunda bahar değişikliğine imza atarken, duvar renginizde değişiklik yapmak ilk akla gelen ve en etkili değişikliklerden birisi olacaktır. Eğer baharın renkli görüntüsünü ve canlılığını ev dekorasyonunuza taşımak isterseniz, duvar renginizde cesur tercihler yapmaktan korkmamalısınız.

Yatak Odası Duvar Boyası

Geometrik Tarzda Duvar Boyamaları
Son dönemde renkleri bir arada kullanmak için geliştirilen ve oldukça popüler olarak tercih edilen boyama örneklerinden birisi geometrik tarzda boyanan duvarlardır. Geometrik tarzda duvar boyası uygulaması yaparak, mekânda kullanmak istediğiniz farklı birkaç renk tonunu aynı anda kullanabilmektesiniz.

Yatak odası için; Baharın renkli görüntüsünü ve romantik etkisini yatak odası dekorasyonuna yansıtırken tercih edeceğiniz renkler; uçuk pembe, lila, mor, pudra, mavi ve krem olabilir.

Oturma alanı için; Baharın canlı atmosferinizi oturma alanında yansıtmak isterseniz bu sezonun favori renklerinden birisi olan canlı mavi tonuna yer açabilirsiniz. Bunun yanında turuncu, kırmızı, sarı gibi güneş renginin iç ısıtan renk tonları ile baharın enerjisinin yansıtabilirsiniz.

Ombre Modası Dekorasyona da sıçradı
Ombre uygulaması adını hepiniz duymuşsunuzdur. Moda dünyasında, özellikle de saç tasarımlarında son dönemde oldukça popüler olan bir uygulama olan ombre aslında temelde aynı ve benzer tonlar arasında renk geçişlerini ifade etmekte. Ombrenin sadece saçlara yapılan bir uygulama olmadığını, duvarınızda yapacağınız güzel bir tasarım ile sergileyebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top