facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Çocuk Odası Dekorasyonu / Rahat ve Salaş İç Mekan Dekorasyonu
Rahat ve Salaş İç Mekan Dekorasyonu

Rahat ve Salaş İç Mekan Dekorasyonu

2015 yılını geride bıraktığımız ve 2016 yılından günleri eksiltmeye başladığımız şu günlerde, hala 2015 yılına damga vuran trendler etkisini hissettirmektedir. Özellikle moda ve dekorasyon anlamında birçok tarzın ve trendin yıldızının parladığı 2015 yılı oldukça verimli bir yıl olmuştur. Ev dekorasyonu tutkunları açısından da özellikle farklı tarzların ön plana çıktığı dekorasyon trendlerinin ya da tamamen doğal ve sakin bir dekorasyon temasının en çok kullanıldığı da doğrudur. Fakat ev dekorasyonunda özellikle bir tarz vardır ki, 2015 yılına damgasını vurmuştur: rahat ve salaş mekânlar.

Bej Çocuk Odası DekorasyonuCountry Yatak OdasıRahat Oturma Odası

Rahat ve salaş mekanların trend hale gelmesi, ev dekorasyonunda da rahat köşelerin, salaş oturma alanlarının oluşturulmasına ön ayak olmuştur. Böylece tamamen konfor temasına odaklanan, biraz grunge biraz da bohem esintiler taşıyan bir dekorasyon tarzı 2015 yılına damga vurmuştur. İşte bu dekorasyon tarzının olmazsa olmaz birkaç parçası…

Pencere Dekorasyonu

Puf Minderler İle Kendi Köşenizi Oluşturun
Bohem stil bir evde de sıklıkla kullanılan dekorasyon objelerinden biri olan büyük puf minderler ile kendinize ait, tamamen rahatlık vaat eden, biraz salaş biraz da özgür alanlar yaratmanız mümkündür. Puf minderlerin yumuşacık dokusu size ihtiyacınız olan konfor ve rahatlığı sağlayarak, günün tüm yorgunluğunu atmanız için ideal bir seçim olacaktır.

Sinema TV Odası

İç Mekânda Hamaklar Kullanın
Hamak kullanımı, dış mekânda oldukça tercih edilen ve rahatlığı tartışılmaz bir dekorasyon objesidir. Fakat son zamanlarda hamak kullanımı iç mekanda da oldukça trend bir hal almıştır. Özellikle de rahat ve salaş bir dekorasyon tarzı oluşturmak isteyenlerin, iç mekânlarda hamak kullanarak bu etkiyi kolaylıkla yaratmaları sayesinde hamaklar artık koltuklar ile birlikte kullanılan iç mekân dekorasyon objesi haline gelmiştir.Loft Dekorasyon

Mumlardan Faydalanın, Rahat Bir Mekân Yaratın
Mumlar, kullanıldığı her alana hem şık hem de sakinleştirici bir dokunuş yapmaktadır. Evinizde rahatlığın ön plana çıktığı bir dekorasyon tarzı oluşturmak istiyorsanız, mumların büyülü etkisinden ve loş ışığın sakinleştirici gücünden faydalanabilirsiniz.

Mutfak Yemek Masası7_17_12_AmandaBrooksOBS193861

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top