facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Parkeleri Yerde Değil, Duvarda Kullanın…
Parkeleri Yerde Değil, Duvarda Kullanın…

Parkeleri Yerde Değil, Duvarda Kullanın…

Parke, hepimizin aklına yer döşemesi olarak kullanıldığı işlevi ile gelir. Fakat son dönemlerde günlük hayatımızda bildiğimiz nesneler, farklı kullanımları ile iç dekorasyonda değerlendirilmektedir. Bu doğrultuda parkeler de bildiğimiz yer döşemesi işlevinin dışında iç dekorasyonda farklı fikirler kapsamında kullanılmaktadır.

AHŞAP DUVAR TRENDİNİ PARKELER İLE YAKALAYIN
Ahşap duvarlar, iç dekorasyon modasında oldukça trend bir kullanımdır. Dokusu ve yapısı sebebi ile bulunduğu mekâna doğal bir hava katan ahşap duvarlar, doğaya dönüş temalı evlerde de iyi bir dekorasyon fikri olmaktadır. Ahşap duvarları yapmanın birçok yolu vardır. Fakat bunlar arasında en gerçek ve doğal havayı hissettireni ahşap parkeler ile yapılan uygulamalardır. Özellikle doğal tonlarda ve ağaç dokulu parkeler kullanılırsa yaratılan etki daha gerçekçi olacaktır.

TREND KULLANIM: RENKLİ PARKELER İLE EĞLENCELİ MEKÂNLAR YARATIN

Parke trendine bu sene damgasını vuran uygulama: renkli parkeler. Doğal ve pastel tonlar yerine renkli kullanımı tercih edenler için üretilen renkli parkeler, kullanıldığı mekânları eğlenceli hale getirmektedir. Yaratıcılıkta sınır tanımayanlar, renkli parkeleri birleştirerek rengârenk bir mekan da yaratabilirler.

KENDİN YAP PROJESİ: AHŞAP DUVARINI KENDİN YARAT!
Ahşap duvar trendine kendinizin yapacağı basit bir uygulama ile siz de ayak uydurabilirsiniz. Yapı marketler bu trende hizmet eden basit uygulamalı küçük parkeler üretmiştir. Tek yapmanız gereken istediğiniz renk ve desene karar vermeniz. Duvarınızın ölçüsüne göre, istediğiniz renkteki ahşapları alabilirsiniz.

Uygulama yapma zamanı: Ahşabın arka tarafında yapışkanlı bantlar bulunmaktadır.

Bu bantları çıkarıp ahşap parkeleri, enine ya da dikine istediğiniz şekilde duvarınıza yapıştırabilirsiniz.

İnternette detaylı anlatımının yapıldığı videoların da mevcut olduğu bu basit uygulama ile tamamen sizin yaratıcılılığınız ile oluşturduğunuz ahşap duvarlarınız olacaktır.

Sizin duvarınız, sizin imzanız; keyfini çıkarın!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top